Rubriky:

NHL

Kouzlo Hurikánů? Fanoušci nás ženou, doma jsme fakt silní. A hrajeme jako tým, září Mrázek

12. října 2019 09:56 - Carolina/Praha

Září a radují se z vítězství. Z pěti zápasů jich mají hokejisté Caroliny Huriccanes plných pět, což znamená jejich nejlepší start do NHL v historii klubu. „Všichni si to užíváme. Fanoušci nás ženou dopředu, doma jsme fakt silní," hlásí spokojeně ze zámoří český gólman Petr Mrázek. Naposledy jeho tým vyhrál nad NY Islanders 5:2.

 

Gerry Broome, ČTK/AP

Hurricanse soupeře z New Yorku přestříleli 40:19, Mrázek inkasoval dvakrát, vždy, když hrál jeho tým v oslabení. Ale nakonec slavil jasnou výhru. Tým se dokázal vypořádat i se zraněním jednoho z lídrů – Jordana Martinooka. „On táhne kabinu, je to velký hráč. Ale výborně jsme na zareagovali a předvedli týmový výkon," chválí český gólman spoluhráče.

A co říká na to, že čelil jen devatenácti střeleckým pokusům? „Dozadu hrajeme opravdu skvěle," skládá poklonu týmu, že mu výrazně pomáhá.

Hurikáni s Nečasem a Mrázkem prožívají skvělý vstup do sezony

Výkon proti Islanders prý ale nevybočoval z normálu. Podle Mrázka je to podobné jako v minulém ročníku NHL. Jeden podstatný rozdíl však našel. „Tehdy jsme nebyli tak produktivní směrem dopředu. Teď je to jiné v tom, že zápasy dotahujeme do vítězného konce," dodává.Mrázek.

rjm, Sport.cz

Časová osa: NHL

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..