Rubriky:

NHL

Neskutečný gól, křičel komentátor. Fanoušci v NHL šíleli, brankář Mrázek si oddechl. Proč?

18. prosince 2019 09:55 - New York/Praha

Neskutečná paráda. Ruský útočník Andrej Svečnikov se zase ukázal. Fanoušci šíleli, televizní komentátor řval nadšením. Útočník Caroliny Hurricanes nabral za brankou puk na čepel hole, udělal pár kroků a protlačil touš do sítě Winnipegu. A šlo se slavit. Poklonu mu složil i český gólman Petr Mrázek. „Je to neskutečný hráč. Jsem rád, že ho mám v týmu," smál se po výhře Caroliny 6:3.

 

FRED GREENSLADE, ČTK/AP

Svečnikov už podobný kousek vyzkoušel a byl úspěšný. I komentátor hned hlásil, že podobným způsobem už v NHL mladý Rus skóroval. „Na mě zkouší podobné věci naštěstí jen na tréninku," oddechl si na oko dobře naladěný Mrázek.

Českého brankáře těšilo, že se Carolině výsledkově u soupeřů v poslední době dařilo. Vadilo mu jen mrazivé počasí.

Životní den české naděje. Kaše a Voráček dotáhli Flyers k výhře. Pastrňákův bod nestačil. Pálil i Hertl

„Tenhle trip je hodně studený, ve Winnipegu bylo -28 stupňů, tak už se docela těšíme domů, kde se trošku ohřejeme," vykládal Mrázek než nastoupil do letadla směr Colorado, kde šňůru venkovních duelů zakončí.

„Ve Winnipegu to byl povedený večer, padalo nám to tam. Ještě by to chtělo uhrát nějaké body v Coloradu."

rjm, Sport.cz

Časová osa: NHL

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..