Rubriky:

NHL

Živě

Kouč Montgomery po konci v Dallasu nastoupí protialkoholní léčbu

4. ledna 2020 12:13 - Dallas

Měsíc po konci angažmá u hokejistů Dallasu trenér Jim Montgomery přiznal, že má problém s alkoholem a podstoupí léčbu. Na střídačce Stars skončil padesátiletý Kanaďan 10. prosince, vedení klubu tehdy odvolání zdůvodnilo neprofesionálním chováním.

 

Profimedia.cz

"Ztráta práce hlavního kouče Dallasu byla pro mě budíčkem," uvedl Montgomery, jenž byl v polovině čtyřleté smlouvy. Během hráčské kariéry prošel v NHL pěti kluby, naposledy to byl právě Dallas, předtím hrál v útoku St. Louis, Montrealu, Philadelphie a San Jose.

"Zklamal jsem vedení klubu, hráče, tým. A co je mnohem důležitější, zklamal jsem svou ženu a rodinu. Rozhodnutí skončit mě přinutilo podívat se do zrcadla a rozhodnout se, zda budu pokračovat v tomto špatném životním stylu, nebo vyhledám pomoc," popsal v prohlášení.

Mužstvo Stars ve své druhé sezoně v NHL vedl v 31 zápasech, 17 z toho vyhrál. V kádru měl i trojici Čechů Radka Faksu, Romana Poláka a Martina Hanzala. Ve funkci jej nahradil asistent Rick Bowness.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..