Rubriky:

NHL

To snad nemůže být pravda?! Momentka ze zápasu Bostonu je hitem internetu

16. ledna 2020 13:12 - Columbus/Praha

Vůbec poprvé v sezoně se hokejistům Bostonu přihodilo, že vyšli v utkání NHL gólově naprázdno. To ale není tím hlavním tématem, kterým zámořští fanoušci po prohře Bruins 0:3 na ledě Columbusu žijí. Hitem internetu se totiž stala momentka ze zápasu zachycující kapitána Medvědů Zdena Cháru a útočníka Modrokabátníků Nathana Gerbeho.

 

Winslow Townson, Reuters

Zatímco dvaačtyřicetiletý slovenský zadák je s 206 centimetry nejvyšším hráčem hokejové NHL, o deset let mladší Američan patří se 163 centimetry mezi ty nejmenší.

Třiačtyřiceticentimetrový rozdíl ve výšce je jasně patrný už na první pohled. A správně vystihnutý moment během zápasu tak velký rozdíl ještě umocňuje.

A přesně tato fotografie se povedla během úterního vzájemného zápasu. Gerbe si ji umístil na svůj Twitter a zdráhal se uvěřit, že není počítačem pozměněná. „Toto je snad upravené ve photoshopu, ne?" napsal drobounký forvard.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..