Anaheim oplatil v Londýně Kings sobotní porážku

LONDÝN

Také druhý zápas hokejové NHL v Londýně skončil výsledkem 4:1. Tentokrát však obhájce Stanley Cupu Anaheim Ducks oplatil Los Angeles King sobotní porážku. Dvěma góly se ve znovu vyprodané O2 Areně blýsknul útočník Kačerů Corey Perry.

Anaheim se díky Perrymu dostal v přesilové hře do vedení v 11. minutě, chvíli na to na rozdíl dvou branek zvýšil Chris Kunitz. O výhře loňští šampioni rozhodli definitivně na začátku druhého dějství, když nejprve Perry přidal v 23. minutě svou druhou trefu a na 4:0 zvýšil o dvě minuty později Moen. Za Los Angeles snižoval Mike Cammalleri, který se trefil už v sobotním duelu.

Anaheim - Los Angeles 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Branky: 11. a 23. Perry, 16. Kunitz, 25. Moen - 28. Cammalleri. Střely na branku: 25:23. Diváci: 17.500.