Rubriky:

NHL

Vrbata skončil v Tampě Bay a vrací se do ČR

8. prosince 2008 20:22 - NEW YORK/PRAHA

Hokejista Radim Vrbata ukončil své působení v celku zámořské NHL Tampa Bay. Podle stránek kanadské televize TSN se sedmadvacetiletý útočník vrací do České republiky. Posílit by mohl rodnou Mladou Boleslav nebo Liberec, jehož dres oblékal během výluky NHL v sezóně 2004/05. Lukrativní nabídky může mít i z ciziny.

 

Pavel Lebeda

Vrbata do Tampy Bay přišel během letní přestávky z Phoenixu a jako volný hráč podepsal tříletou smlouvu na 9 miliónů dolarů.

Podle TSN Blesky nebudou platit Vrbatu do konce ročníku, kontrakt ale zůstává v platnosti pro případ, že se hokejista po sezóně vrátí do NHL. „Radim je skvělý kluk. V neděli přišel za mnou do kanceláře a řekl mi, že jeho sebevědomí je nízké a že by rád zakončil ročník doma v České republice,“ řekl TSN vlastník Tampy Bay Oren Koules.

„Chce si od NHL odpočinout. Pokud se bude chtít po sezóně vrátit, skvělé. Záleží na něm,“ dodal Koules.

Vrbata v minulém ročníku v dresu Phoenixu nastřílel 29 gólů, letos ale zatím přidal pouhé tři. V pondělí jej klub umístil na listinu nechráněných hráčů, stejně jako dalšího útočníka Chrise Grattona.

fly, kez, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..