Živě

Hertl, Kaut a Chlapík pomohou vybrat peníze pro zdravotníky

29. května 2020 12:31 - Praha

Čeští útočníci z klubů NHL Tomáš Hertl, Martin Kaut a Filip Chlapík si zahrají hokej na počítači proti profesionálním hráčům ze světa esportu. Při akci nazvané Billa NHL charity showmatch se tak budou snažit pomoci vybrat peníze, které budou určené pro zdravotníky a nemocniční personál.

 

Akce se uskuteční v pondělí v rámci projektu Pomoc nemocnicím. Jeho iniciativou je pomoct zdravotníkům a dalším zaměstnancům nemocnic a usnadnit jim tak náročnou práci, v níž posledních několik měsíců kvůli koronavirové krizi tráví dny i noci.

Charitativní hokejový online souboj začne ve 20 hodin na stanici Nova Sport 2. Hertl (San Jose), Kaut (Colorado) a Chlapík (Ottawa) vyzvou profesionální hráče ve hře NHL 20. U online sledování budou mít diváci možnost finančně přispět prostřednictvím Twitch.tv nebo rovnou na transparentní účet projektu.

Je to nefér, vzkazuje do Česka Pastrňák. Co hvězdě NHL vadí?

Projekt Pomoc nemocnicím podpořily již tři desítky firem a stovky jednotlivců, díky nimž do několika nemocnic po celé zemi putovala pomoc v celkové výši více než 800 tisíc korun.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..