V Rangers možná skončí i poslední z Čechů Rozsíval

18. května 2009 20:53 - NEW YORK

Poslední český hokejista v New York Rangers obránce Michal Rozsíval možná klub opustí. Podle serveru Bleacher Report by vedení mohlo Rozsívala v létě vyměnit do jiného týmu NHL.

"Vzdali se Rangers náhle českých hráčů? Odstartoval jejich exodus odchod Jaromíra Jágra? Nebo je to vše shoda okolností? Jakkoli se na to podíváte, všichni čeští hráči na Manhattanu budou do začátku příští sezóny pryč," uvádí server. "A už to nebude jako dřív," dodává.

Ještě v loňské sezóně působilo v Rangers pět Čechů. Jágr ale před rokem odešel do Omsku, Martin Straka se vrátil do Plzně, Marek Malík podepsal smlouvu s Tampou a na začátku letošního ročníku přešel Petr Průcha do Phoenixu. "Na Rangers měli Češi nepochybně ze všech týmů NHL největší vliv," uvedl Bleacher Report.

Jako možné příští české posily týmu uvádí obránce Tomáše Kundrátka a útočníky Davida Květoně a Romana Pšurného.

ČTK

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..