Hokejový brankář bude chytat s dvěma rytíři na betonech

8. července 2020 22:37

Hokejoví brankáři si nechávají pomalovat především masky, kde na nich vytváří příběhy, které jim jsou blízké. Švéd Robin Lehner si nechal v NHL vylepšit i své betony. Gólman Golden Knights vyjede do nadcházejících duelů zámořské soutěže s dvěma rytíři, kteří by mu měli pomoci strážit svatyni v nejlepší hokejové lize světa.

 

Twitter: Robin Lehner

Švéd během sezony 2019/2020 přestoupil z Chicaga do Las Vegas. Osmadvacetiletý gólman se čerstvou novinkou pochlubil na sociálních sítích. Klubové symboly bude mít navíc také na lapačce a vyrážečce.

Autorem nového designu je Chance Clark. Záměrem bylo zachovat minimalistický vzhled s bočním profilem připomínající rytíře ve stylu hrací karty.

Lehner byl vyměněn do Vegas těsně před uzávěrkou přestupů a do svého nového působiště přišel jako gólman, který také bojoval o Vezinovu trofej o nejlepšího brankáře.

V NHL má Lehner za sebou deset let, odchytal 301 zápasů s průměrem 2,72 gólu na utkání. Před Rytíři chytal v Chicagu, Islanders, Buffalu a Ottawě.

Švédský gólman Las Vegas Robin Lehner ještě se starými betony.

Twitter

lik, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..