Rubriky:

NHL

Útočníci Pastrňák a Kaše opět chyběli na tréninku Bostonu

17. července 2020 20:43 - Boston

Čeští hokejoví útočníci David Pastrňák a Ondřej Kaše od pondělního zahájení přípravného kempu Bostonu zatím odtrénovali na ledě pouze jediný den. Poté, co se připojili ve středu k týmu, dnes stejně jako ve čtvrtek na tréninku chyběli. Trenér Bruce Cassidy komentoval jejich absenci stejnou formulkou jako o den dříve - zdravotně nezpůsobilí k účasti.

 

Elise Amendola, ČTK/AP

Úvodní dva tréninky vynechali nejlepší střelec základní části NHL Pastrňák a Kaše kvůli karanténě povinné pro hráče po návratu z Evropy. Ve středu sice oba na ledě s malou skupinkou hráčů trénovali, den poté scházeli a klub bez dalších podrobností uvedl, že Pastrňák s Kašem byli podle pravidel soutěže "zdravotně nezpůsobilí k účasti". "Věříme, že je budeme mít brzy zpátky," zopakoval Cassidy.

Boston coby nejlepší tým základní části čeká turnaj o nasazení v 1. kole play off. V Torontu, jež bude základnou pro mužstva Východní konference, se od 2. srpna Bruins utkají s Washingtonem, Tampou Bay a Philadelphií.

Vasilevskij může obhájit cenu pro nejlepšího brankáře NHL

Čtyřiadvacetiletý Pastrňák před březnovým přerušením a následným ukončením základní části NHL nastřílel v 70 zápasech 48 branek a společně s ruským kanonýrem Washingtonu Alexandrem Ovečkinem se podělil o Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce ligy. Stejně starý Kaše přišel do Bostonu v únoru z Anaheimu.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..