Živě

NHL za minulý týden nezaznamenala žádný případ koronaviru

27. července 2020 19:46 - New York

Testování hráčů NHL v minulém týdnu neodhalilo ani jeden případ nákazy novým typem koronaviru. Vedení zámořské hokejové soutěže oznámilo, že od 18. do 25. července se podrobilo vyšetření přes 800 hráčů a bylo provedeno 4256 testů. V předchozím týdnu se objevily dva případy, jména hráčů ani klubů liga nezveřejnila.

 

Darryl Dyck, ČTK/AP

V úterý začnou v dějištích dohrávky sezony Torontu a Edmontonu přípravné zápasy a do čtvrtka jich je na programu dvanáct. Soutěž bude znovu rozehrána v sobotu 1. srpna. NHL byla kvůli pandemii přerušena v březnu a vedení ligy zrušilo zbytek základní části. Šanci dohrát sezonu dostalo 24 z 31 klubů.

Všechny týmy už jsou od neděle v kanadských dějištích. Soupisky jednotlivých celků mohou čítat maximálně 31 hráčů a celkově 52 osob, každého nyní čeká další fáze každodenního testování.

škv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: NHL

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..