NHL za minulý týden nezaznamenala žádný případ koronaviru

27. července 2020 19:46 - New York

Testování hráčů NHL v minulém týdnu neodhalilo ani jeden případ nákazy novým typem koronaviru. Vedení zámořské hokejové soutěže oznámilo, že od 18. do 25. července se podrobilo vyšetření přes 800 hráčů a bylo provedeno 4256 testů. V předchozím týdnu se objevily dva případy, jména hráčů ani klubů liga nezveřejnila.

 

Darryl Dyck, ČTK/AP

V úterý začnou v dějištích dohrávky sezony Torontu a Edmontonu přípravné zápasy a do čtvrtka jich je na programu dvanáct. Soutěž bude znovu rozehrána v sobotu 1. srpna. NHL byla kvůli pandemii přerušena v březnu a vedení ligy zrušilo zbytek základní části. Šanci dohrát sezonu dostalo 24 z 31 klubů.

Všechny týmy už jsou od neděle v kanadských dějištích. Soupisky jednotlivých celků mohou čítat maximálně 31 hráčů a celkově 52 osob, každého nyní čeká další fáze každodenního testování.

škv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: NHL

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..