Rubriky:

NHL

VIDEO: Meyer z Atlanty při zápase NHL zkolaboval, stejně jako Pavelec v říjnu

4. února 2011 15:17 - PRAHA

Jsou z jednoho klubu a mají i společný jeden nepříjemný moment z této sezóny. Oba při zápase NHL zkolabovali a upadli do bezvědomí. Český brankář Ondřej Pavelec z Atlanty v říjnu, obránce Freddy Meyer v noci na dnešek při utkání s Calgary.

 

John Bazemore, ČTK/AP

Před koncem druhé třetiny třicetiletý Meyer podstoupil dva lehké souboje, poté se vracel do obranné třetiny. Poprvé upadl a vstal, podruhé se na nohy už nepostavil, zůstal ležet přímo ve středu hřiště. Rozhodčí okamžitě přerušil hru.

Naštěstí se po pár sekundách rodák ze Sanbornville probral a vstal. Za pomoci fyzioterapeuta zamířil do kabiny, v utkání se už neobjevil.

„Curtis Glencross získal puk, dostal jsem se ním do kontaktu a najednou jsem pocítil závrať. Uvědomil jsem si, že se musím dostat rychle na střídačku. Potom si už jen pamatuju, jak jsem se vzbudil na ledě a fyzioterapeut Tommy Alva u mě klečel,“ vysvětlil Meyer osudný okamžik. Podle vyjádření klubu není známa přesná diagnóza. Hráč ale údajně neměl bolesti hlavy.

Atlanta řeší v probíhající sezóně už druhý podobný případ. V říjnu zkolaboval v brance Ondřej Pavelec. Po sérii vyšetření lékaři sdělili, že utrpěl dočasnou ztrátu paměti v důsledku dlouhého stání na jednom místě. Po dvaadvaceti dnech se český gólman vrátil k zápasům v NHL.

"Nevěděl jsem, co se mnou pauza udělá, ale po pár střelách jsem se cítil dobře,“ řekl po svém comebacku třiadvacetiletý kladenský odchovanec.

lik, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..