Za hození banánu na hokejistu Philadelphie hrozí fanouškovi pokuta 2 tisíce dolarů

29. září 2011 09:11 - ONTARIO

Policie v kanadském Ontariu obvinila fanouška, který při přípravném utkání NHL hodil po Waynu Simmondsovi z Philadelphie banánovou slupku. Šestadvacetiletému muži hrozí za přestupek pokuta do výše dvou tisíc dolarů (36 tisíc korun).

 

ČTK

K nalezení provinilce přispěla medializace případu. "Ten incident sledovali místní, ale i lidé ve světě. Obviněný už vyjádřil lítost nad svým chováním," uvedla kanadská policie v prohlášení. Jednání muže podle něj nenaplnilo znaky trestného činu, protože nenarušilo hru.

Směrem k útočníkovi černé pleti přiletěla slupka, když minulý týden prováděl samostatný nájezd proti Detroitu. Třiadvacetiletý Kanaďan předtím 53 vteřin před koncem základní hrací doby zařídil vyrovnání na 3:3, tým Jaromíra Jágra a Jakuba Voráčka pak v trestných stříleních podlehl.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..