Rangers ve Švýcarsku utrpěli debakl. Zug hvězdám NHL nasázel osm gólů

ZUG

Se Spartou si poradili, ale ve Švýcarsku tvrdě narazili. Hokejisté New York Rangers utrpěli na závěr přípravného turné po Evropě debakl 4:8 ve švýcarském Zugu. Slavný tým odehrál čtyři zápasy v pěti dnech a sezonu NHL zahájí v pátek ve Stockholmu utkáním proti Los Angeles Kings.

Hokejisté New Yorku Rangers v generálce na NHL propadli.

Rangers v uplynulých dnech vyhráli postupně na ledě pražské Sparty, Frölundy a Slovanu Bratislava, v Zugu ale narazili. Už po pěti a půl minutách prohrávali o dvě branky a v utkání ani jednou nevedli.

Do kabin se sice šlo po první třetině za vyrovnaného stavu 3:3, nicméně v dalším průběhu dokázal zámořský tým skórovat pouze jednou, zato hostitelé překonali chybujícího Birona ještě čtyřikrát a výhru pojistili do prázdné branky. V dresu vítězů se dvakrát trefili Fin Esa Pirnes a Kanaďan Josh Holden.

Přípravný hokejový zápas v Zugu (Švýcarsko):
Zug - New York Rangers 8:4 (3:3, 2:1, 3:0)
Branky: 2. a 43. Pirnes, 16. a 35. Holden, 6. Camichel, 35. Metropolit, 45. Brunner, 56. Schnyder - 15. Callahan, 18. Rupp, 18. Anisimov, 39. Fedotěnko.