VIDEO: Sudí se připletl, kam neměl. Dostal přímo na nos

4. listopadu 2011 22:17 - MINNESOTA/PRAHA

Ze soupeřova sevření se chtěl dostat za každou cenu. Hlava nehlava máchal pěstmi Cal Clutterbuck z Minnesoty v utkání NHL proti Vancouveru. Ale cíl netrefil přesně, tedy určitě ne ten, který chtěl. Ale jinak byl zásah do nosu rozhodčího, který byl v nepravou chvíli na nepravém místě, téměř dokonalý.

 

Eric Miller, Reuters

Vše se přihodilo ve třetí třetině, bylo už téměř rozhodnuto, domácí vedli 4:1, pak přidali ještě jednu branku. A divákům ještě byla dopřána podívaná na bitku, v níž hlavní roli hrál Clutterbuck a Lapierre v dresu hostů.

Ano, a také Darren Gibbs, který se po úderu otřepal, jak se sluší a patří na tvrdého chlapíka zvyklého v pruhovaném dresu na ledacos. Shanahanova disciplinárka ale bude mít zase co řešit. "Cal chránil sám sebe v souboji, nebyl v tom žádný úmysl trefit sudího," snažil se hledat pro svého svěřence polehčující okolnost kouč Minnesoty Mike Yeo.

vap, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..