Rubriky:

NHL

Útočník Scott z Buffala dostal za faul stopku na sedm zápasů a pokutu půl miliónu

1. listopadu 2013 10:28 - New York

Vedení NHL potrestalo útočníka Johna Scotta z Buffala zákazem startu v sedmi zápasech za faul na bostonského Louiho Erikssona. Jednatřicetiletý hokejista navíc přijde o téměř 27 tisíc dolarů (přes půl miliónu korun) z platu.

 

Kevin Hoffman, Reuters

Scott, jenž může hrát i v obraně, se provinil nevybíravým zákrokem ve třetí třetině zápasu 23. října. Erikssona zasáhl ve středu kluziště do hlavy poté, co švédský útočník nahodil puk do útočného pásma a neměl možnost se Scottově ataku nijak bránit.

Zatímco Scotta rozhodčí vyloučili do konce utkání, Eriksson utrpěl otřes mozku a strávil noc na pozorování v nemocnici v Buffalu. Do sestavy Bruins se dosud nevrátil.

Scott měl zatím zastavenou činnost a čekal do čtvrtka na osobní slyšení. Z trestu si odpykal už čtyři utkání, k dispozici nebude nejhoršímu týmu NHL ještě proti Anaheimu, San Jose a Los Angeles. Hrát může v pátek 8. listopadu v dalším souboji s Anaheimem.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..