Živě

Útočník Scott z Buffala dostal za faul stopku na sedm zápasů a pokutu půl miliónu

1. listopadu 2013 10:28 - New York

Vedení NHL potrestalo útočníka Johna Scotta z Buffala zákazem startu v sedmi zápasech za faul na bostonského Louiho Erikssona. Jednatřicetiletý hokejista navíc přijde o téměř 27 tisíc dolarů (přes půl miliónu korun) z platu.

 

Kevin Hoffman, Reuters

Scott, jenž může hrát i v obraně, se provinil nevybíravým zákrokem ve třetí třetině zápasu 23. října. Erikssona zasáhl ve středu kluziště do hlavy poté, co švédský útočník nahodil puk do útočného pásma a neměl možnost se Scottově ataku nijak bránit.

Zatímco Scotta rozhodčí vyloučili do konce utkání, Eriksson utrpěl otřes mozku a strávil noc na pozorování v nemocnici v Buffalu. Do sestavy Bruins se dosud nevrátil.

Scott měl zatím zastavenou činnost a čekal do čtvrtka na osobní slyšení. Z trestu si odpykal už čtyři utkání, k dispozici nebude nejhoršímu týmu NHL ještě proti Anaheimu, San Jose a Los Angeles. Hrát může v pátek 8. listopadu v dalším souboji s Anaheimem.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..