Rubriky:

NHL

Varlamov přítelkyni bil a vláčel za vlasy. Když se opije, mění se ve zvíře, říká modelka

1. listopadu 2013 11:43 - Denver

Nepěkné věci vypověděla Jevgenija Vavriňuková na denverské policii, která ve čtvrtek zadržela brankáře Colorada Semjona Varlamova kvůli únosu a domácímu násilí. Gólmanova přítelkyně uvedla, že má její partner velké potíže s alkoholem, po jehož užití často používá násilí. Ruská modelka se navíc začíná bát o sebe a svou rodinu.

 

RJ Sangosti, ČTK/AP

Vavriňuková na policii uvedla, že ji Varlamov bil do prsou a vláčel po podlaze za vlasy. Po incidentu prý musela být převezena do nemocnice k ošetření.

Ruským médiím sdělila, že pětadvacetiletý hokejista má problémy s alkoholem. „Pil předtím (před incidentem) od dvou odpoledne do šesti do rána. Nedokáže přestat. Když pije, mění se ve zvíře," řekla. A na twitterovém účtu pak dodala: „Když zaútočil jednou, určitě zaútočí i příště."

Ruska, která kvůli brankáři opustila své zaměstnání v Hongkongu, žije s Varlamovem již rok. Šokovaná je z toho, jaké ohlasy na celou událost má ze své země. „Bojím se do Ruska vrátit, protože já i moji rodiče jsme začali dostávat výhružky. Nemůžu uvěřit, že v Rusku stojí lidé za Varlamovem. Doufám, že bude potrestán," prohlásila.

Brankář, který stejně jako celé Colorado zažívá vynikající vstup do sezóny, strávil noc v cele. Soudce ho ale propustil na kauci 5 000 dolarů a dovolil mu i vycestovat s týmem. Varlamov, který má zatím průměr 1,76 obdržené branky na zápas a úspěšnost zákrok 94,5 procenta, může nastoupit i do pátečního zápasu Avalanche s Dallasem.

oc, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..