Rubriky:

NHL

Wheeler zlomil prokletí nájezdů, gólmana Calgary nachytal touto parádičkou

19. listopadu 2013 11:06 - Winnipeg

Poslat ho v probíhající sezóně na samostatný nájezd se Winnipegu nevyplácelo. Útočník Blake Wheeler se v této disciplíně proti soupeřovým brankářům rozjel čtyřikrát, ani jednou však neuspěl. Sedmadvacetiletý forvard si však z toho nedělal těžkou hlavu a proti Calgary to zkusil znovu. A byla z toho parádní trefa...

 

Trevor Hagan, ČTK/AP

Wheeler se k nájezdu proti švýcarskému brankáři Flames Berrovi postavil ve čtvrté sérii a ukázal pevné nervy. Mezi kruhy zpomalil a kotouč si několikrát přehodil z jedné strany čepele své hole na druhou.

Berra se sice dlouho snažil celou situaci ustát a nejít předčasně k ledu, nakonec to ale nevydržel. Toho Wheeler okamžitě využil a po kličce do bekhendu puk zasunul přesně do volného místa u pravé tyče.

Winnipegu to ale nakonec na dodatečný bod nestačilo, Calgary totiž vyhrálo 5:4, když až v osmé sérii nájezdů vítězným gólem rozhodl Sean Monahan.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..