NHL otevřela trh s volnými hráči, k mání jsou Iginla, Vanek nebo Hemský

1. července 2014 08:49 - New York

Od 1. července startuje trh s volnými hráči NHL a naplno se rozjíždí období přestupů. Kluby severoamerické soutěže mají z čeho vybírat. Bez smlouvy jsou hvězdy jako Dan Boyle, Christian Ehrhoff, Matt Niskanen, Thomas Vanek, Paul Stastny nebo Jerome Iginla. Z Čechů jsou k dispozici například Aleš Hemský, Milan Michálek, Radim Vrbata nebo Tomáš Vokoun.

 

Milan Malíček, Právo

Zároveň se od víkendového draftu rozjíždějí přestupy.  Zajímavou posilu hlásí Colorado, do kterého přichází Danny Briere z Montrealu. Opačným směrem putuje Pierre-Alexandre Parenteau a pátá volba v příštím draftu.

Sam Gagner během jednoho dne stihl přestoupit hned dvakrát.  Nejprve si vyměnil místo s Teddy Purcellem v Tampě, ale záhy zamířil spolu s B. J. Crombeenem ke Kojotům do Arizony.

dh, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..