Rubriky:

NHL

Letoun s hokejisty Dallasu nouzově přistál kvůli kouři v kokpitu

9. ledna 2017 11:15 - St. Louis

Hokejisté Dallasu si na cestě ze St. Louis do Los Angeles k dalšímu utkání NHL prožili nepříjemné chvilky v letadle. Boeing s 50 pasažéry na palubě musel nouzově přistát kvůli kouři v kokpitu.

 

LM Otero, ČTK/AP

Letadlo Stars vzlétlo krátce před polednem, přibližně už o pět minut později však piloti začali navádět stroj zpátky. Na palubě letadla ale podle šéfa požárníků letiště St. Louis Downtown nedošlo k požáru. "Kouř mohl být způsoben problémem v elektrotechnice," řekl zámořským médiím Mike Mavrogeorge.

Hráči, trenéři a další kluboví zaměstnanci, kteří působí u týmu, se přesto mohli brzy vydat znovu na cestu. "Tým po nouzovém přistání nastoupil na palubu jiného letadla, které nám bylo posláno. A odcestoval do Los Angeles," uvedl klub na twitterovém účtu.

Dallas zhruba v polovině základní části zatím neprožívá sezonu podle svých představ. Porážka v St. Louis 3:4 byla už čtyřiadvacátou ze 40 odehraných zápasů. Přesto zůstává na dohled příčkám, které zaručují účast ve vyřazovacích bojích o Stanleyův pohár.

ČTK

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..