Rubriky:

NHL

Vousáč v NHL si hrál na schovávanou. Postavil se mu pořadatel

3. února 2017 09:24 - Praha

Sranda, naštvání, zmatky? Hokejový vousáč Brent Burns ze San Jose Sharks nechtěl, aby se o jeho pobytu na trestné lavici moc vědělo. Proto čepelí hokejky zakryl kameru, která snímá hráče na lavici hanby. A věděl, co dělá. Když se mu ji snažil „dozorce“ odstranit, dal ji zarostlý obránce zase zpátky. I takový kousek se stal ve čtvrtečním utkání NHL, v němž Žraloci porazili Vancouver 4:1.

 

Bruce Fedyck, Reuters

Třetí nejproduktivnější hráč NHL a klubový lídr San Jose opřel hůl před čočku kamery. Ručníkem si utíral obličej, patrně nechtěl, aby na něj bylo vidět, jenže muž po jeho pravici, který je znalý pravidel, byl jiného názoru. Jak přetahování s pořadatelem dopadlo, už záběry neodhalily, ale jeden z nich musel vyhrát. Možná chtěl jen Kanaďan chvilku pro sebe.

Burns odehrál v utkání přes jednadvacet minut, byl jedním z nejvytěžovanějších hráčů, jeden gól vstřelil a na další přihrál. Jednatřicetiletý zadák zažívá velmi povedenou sezónu - 52 zápasů a 55 bodů (22+33). Pokud mu vydrží forma, prožije nejúspěšnější ročník v NHL, 20 bodů mu chybí k vyrovnání osobního maxima.

lik, Sport.cz

Časová osa: NHL

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..