Rubriky:

Ostatní

Nevídaná brutalita, ze které mrazí. Američan použil na soupeře hokejku jako sekeru

14. prosince 2018 13:32 - Dallas/Praha

K nevídaně brutálnímu útoku došlo během zápasu amatérských středoškolských hokejistů v americkém Texasu. Hráč týmu Grapevine/Colleyville po střetu s obráncem mužstva Arlington/Midlothian za jednou z branek uchopil hokejku do obou rukou a bezbranného protivníka ležícího na ledě jej jako sekerou dvakrát přetáhl.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Mladík, jehož jméno nebylo kvůli nezletilému věku zveřejněno, obdržel trest na pět minut a do konce utkání a následně mu byla pozastavena činnost na dobu neurčitou. O jeho dalším osudu rozhodne začátkem ledna Texaská amatérská hokejová asociace (TAHA).

„Usilovně pracujeme na tom, aby náš sport byl bezpečný a zábavný pro amatérské hokejisty všech věkových kategorií. Jsme znepokojeni počínáním, které jsme viděli na videu, a podnikli jsme okamžité kroky. Daného hráče jsme na dobu neurčitou suspendovali a v lednu ho čeká disciplinární řízení. Takové chování nemá v našem sportu místo," prohlásil viceprezident TAHA Lucas Reid.

Podle serveru wfaa.com, který informaci přinesl, se oběť hrůzného ataku holí cítí dobře a neutrpěla zranění.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.