Rubriky:

Ostatní

Hvězdy Tampy po tréninku v Bratislavě zmizely, fanoušci čekali na focení marně

30. září 2008 13:14 - BRATISLAVA

Hokejoví příznivci, kteří v pondělí navštívili v Bratislavě veřejný trénink hráčů zámořského klubu Tampa Bay Lightning, opouštěli stadión Slovanu notně zklamáni. Organizátoři totiž slíbili, že se hokejisté po tréninku, na který bylo vstupné 300 slovenských korun, budou fotografovat s dětmi. Jenže než se fanoušci ke svým idolům dostali, byli už hokejisté z ledu pryč.

 

Česká sportovní

Mnozí ze zklamaných rodičů žádali vrátit vstupné. Organizátoři se je snažili uklidnit tím, že přímo na místě rozdali několik volných vstupenek na úterní exhibiční utkání mezi Tampou a domácím Slovanem Bratislava.

Generální manažer Slovanu Maroš Krajčí dodatečně vysvětloval, že Tampa změnila termín tréninku na poslední chvíli. "Místo plánované čtvrté hodiny si přesunuli trénink na druhou a už se nedalo nic dělat," uvedl Krajčí. Tak se stalo, že když byli fanoušci vpuštěni do haly, trénink již spěl k závěru.

Na led pak byly vpuštěny děti, aby se se svými idoly mohly fotografovat, hokejisté Tampy mezi nimi ale rychle projížděli do šaten. Slovenský obránce klubu Andrej Meszároš se dokonce fanouškům vyhnul tím, že z haly odešel zadním vchodem.

Někteří fanoušci přijeli na trénink z okolních měst, protože si drahé vstupenky na zápas nemohli dovolit. Nejlevnější vstupenky na exhibici Slovan - Tampa totiž vyšly na 2000 slovenských korun. "Přijeli jsme z Malacek a za trénink jsme zaplatili 600 korun. Neviděli jsme nic, ale získali jsme zdarma vstupenku na zápas, takže se nám to nakonec vyplatilo," komentoval pondělní výlet do Bratislavy jeden z fanoušků.

Ivan Vilček (Bratislava), Právo

Časová osa: Ostatní

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.