Živě

Po třech letech míří znovu do ciziny. Bývalý reprezentant bude hrát ve Francii

16. července 2020 12:15 - Praha

Hokejista Jiří Hunkes po třech letech opouští česká kluziště. Bývalý reprezentační obránce okusí v příští sezoně francouzskou nejvyšší soutěž, když se na spolupráci domluvil s týmem Anglet Hormadi Élite. Klub o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách.

 

Michaela Říhová, Právo

Po štacích v Pardubicích a Litvínově nastupoval 35letý bek naposledy za prvoligový Vsetín, za který v loňském ročníku odehrál 31 zápasů, v nichž zaznamenal dva góly a jedenáct asistencí.

V minulosti si zahrál také za Třinec, Liberec, Mladou Boleslav a Spartu. V extralize má na kontě celkem 491 utkání s bilancí 124 bodů (29+95).

Nyní ostřílený zadák s dvanácti reprezentačními starty vyrazí na další zahraniční misi. Po angažmá v Raumě, Pelicans Lahti, Lvu Praha a Popradu, Toljatti a Schwenningenu zakotví v malém městečku Anglet, které leží na pobřeží Biskajského zálivu.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.