Rubriky:

Ostatní

Drama na hokeji. Kanadskému rozhodčímu prořízla hráčova brusle krk

31. prosince 2009 11:01 - WOODSTOCK

Kanadský hokejový rozhodčí je v kritickém stavu poté, co mu brusle jednoho hráče prořízla krk. K tragédii došlo v utkání juniorské ligy v kanadském Woodstocku mezi domácími Renegades a hosty z New Hamburg.

 

Tomáš Fliegl, Sport.cz

Pětadvacetiletý sudí Kevin Brown utrpěl zranění, když se snažil zasáhnout do potyčky dvou hráčů, kteří spadli na zem. Jeden z nich trefil rozhodčího bruslí pod bradu, čehož si Brown nejprve ani nevšiml a pokračoval v pokusu odtrhnout dva rváče. Až po chvíli pochopil, co se stalo, a s rukou zakrývající krvácející ránu dojel ke střídačce.

Navzdory proříznuté krkavici by měl rozhodčí, který je v pod sedativy a dostal čtyři jednotky krve, hrůzostrašný incident přežít. "Ukázal sestřičce v nemocnici palec nahoru. Takže si myslím, že bude v pořádku," řekl deníku Toronto Star Charlie Lennox, koordinátor rozhodčích z Ontario Hockey Association.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.