Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Hokejový trenér běsnil tak, až na střídačce předvedl striptýz

24. února 2011 12:39 - PRAHA

U ledu může být i pořádné horko, stačí když se nervové ústrojí rozparádí, až se člověk na střídačce svlékne do půl těla. Své o tom ví asistent trenéra Greg Pankewicz z nižší zámořské hokejové ligy CHL. Ten se nejdříve rozčiloval, poté odhodil ve vzteku na led sako, následovala košile. Nezapomněl ani na triko a celé osazenstvo stadiónu zhlédlo jeho vypracované tělo.

 

Běžela třetí dvacetiminutovka sobotního utkání mezi Colorado Eagles a Mississippi River Kings. Na ledě vzplály emoce, což bylo na Pankewicze po pár minutách už moc. Tak běsnil, až předvedl nečekaný způsob svého protestu.

Na hřiště naházel nejen oblečení, které měl původně na sobě, ale nezapomněl ani na boty, našel i další předměty na střídačce. Když házecí vložku ukončil, své řekl ještě rozhodčím a za pohledu vyjevených fanoušků se odebral ze střídačky.

Colorado nakonec vyhrálo 5:1. Své si odnesl i nevšední zážitek, Pankewicz dostal trest do konce této sezóny a klub neminula pokuta.


lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.