VIDEO: Postarší dáma vzala poprvé do ruky hokejku a vystřelila si nový pick up

26. prosince 2011 08:16 - PRAHA

Tak tomu se říká story! Devětapadesátiletá Brenda Hewlettová z kanadské provincie Ontario dovezla svůj polorozpadlý pick up do servisu a jen si povzdechla, jak by se jí hodil nový. Večer při zápase Akwesasne Warriors v zámořské Federální hokejové lize byla vybrána v přestávkovém programu a povedl se jí nevídaný kousek: z obranné modré čáry poslala puk do otvoru jen o málo většího než puk v protější brance. Cena za povedenou trefu? Zbrusu nový pick up Ford F-150!

 

LiveLeak

Šanci zúčastnit se přestávkového klání Brenda dostala díky chlapíkovi ze servisu, který jí nabídl vyplnění letáku s přihláškou do soutěže o nový vůz, která proběhla během zápasu nižší ligy v Masseně ve státě New York.

Pikantní na celém příběhu ovšem je, že postarší dáma do osudného večera nikdy nedržela hokejku v ruce. Přesto poslala černý kotouč na pětatřicet metrů zcela přesně do otvoru ve výplni zakrývající branku.

Životní trefa, za níž by se nemusely stydět ani největší hvězdy NHL!

pn, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.