Živě

VIDEO: Postarší dáma vzala poprvé do ruky hokejku a vystřelila si nový pick up

26. prosince 2011 08:16 - PRAHA

Tak tomu se říká story! Devětapadesátiletá Brenda Hewlettová z kanadské provincie Ontario dovezla svůj polorozpadlý pick up do servisu a jen si povzdechla, jak by se jí hodil nový. Večer při zápase Akwesasne Warriors v zámořské Federální hokejové lize byla vybrána v přestávkovém programu a povedl se jí nevídaný kousek: z obranné modré čáry poslala puk do otvoru jen o málo většího než puk v protější brance. Cena za povedenou trefu? Zbrusu nový pick up Ford F-150!

 

LiveLeak

Šanci zúčastnit se přestávkového klání Brenda dostala díky chlapíkovi ze servisu, který jí nabídl vyplnění letáku s přihláškou do soutěže o nový vůz, která proběhla během zápasu nižší ligy v Masseně ve státě New York.

Pikantní na celém příběhu ovšem je, že postarší dáma do osudného večera nikdy nedržela hokejku v ruce. Přesto poslala černý kotouč na pětatřicet metrů zcela přesně do otvoru ve výplni zakrývající branku.

Životní trefa, za níž by se nemusely stydět ani největší hvězdy NHL!

pn, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.