Rubriky:

Ostatní

Herec a osobní trenér. Jágr představil svého lyžaře. Zkusíte?

7. února 2017 17:17 - Praha

Jaromír Jágr - hokejista, každý ví, nemusí se představovat. Občas si zahrál i v reklamě. Nově se také představil ve videoklipu kladenských Rytířů, kde je motivací pro hokejisty, velké i malé. "Ahoj HR. Rytíři Kladno děkují skupině LOLA za krásnou píseň. Poslechněte si jí. Věřím, že se vám bude líbit, tak jako mně,“ napsal útočník Floridy na svém facebookovém profilu.

Kapela LOLA

Hráči Kladna, trenéři Pavel Patera, František Kaberle a fanoušci. „Jsme Rytíři, miluj, miluj tu celou věc," zní část písně, která je jednou z těch, jenž kladenské hokejisty provází sezónou v druhé nejvyšší české soutěži. Prozatím si Kladno drží ve WSM lize třetí příčku a Jágr, majitel klubu, může být spokojený.

Druhý nejproduktivnější hráč historie NHL se vžil opět také do role trenéra, přichystal si pro fanoušky další výzvu. On v teple na Floridě. Na pláži vyslal další vzkaz. „Váš osobní trenér je opět tady. Je tu nová Challenge - DÁŠ TO. Tento cvik se nazývá lyžař," vysvětluje Jágr, zatímco je opřený o kmen stromu.

Vyrovnáte se Jágrovi?

Ahoj HR. Jste připraveni ? Snad ano, protože je tady další CHALLENGE DÁŠ TO. Můj nejoblíbenější cvik. Tak se snažte a hlavně vše vyfotit nebo natočit.

Zveřejnil(a) Jaromír Jágr dne 6. únor 2017

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní