Rubriky:

Ostatní

Nemohli by hrát ani za náš panelák, opřela se do Košic slovenská legenda

30. března 2017 13:48 - Košice/Praha

Kritika, která zabolí, směřovala k hokejistům Košic, kteří se po šestnácti letech neprobojovali do semifinále play off nejvyšší slovenské soutěže. Ve čtvrtfinále padli s Martinem. Výsledek okomentoval i Vincent Lukáč. „Nemůžou hrát ani za panelák, kde bydlím,“ citoval server sport.sk bývalého československého reprezentanta a také slavného útočníka košického klubu.

 

www.sport.sk

Konečný stav série 2:4. Šestý zápas prohrály Košice 0:1. Žádný gól, tedy žádná sláva. „Opět jsme selhali v efektivitě, nedokázali jsme vstřelit gól, to rozhodlo," okomentoval poslední duel sezóny pro klubový web trenér Miroslav Marcinko.

Sezóna 2000/2001 byla do letošní poslední, kdy se Košice nevešly do elitní čtyřky. Na začátku nového tisíciletí byl na jejich síly Poprad. Nyní je zastavil Martin.

„Patnáct let tu jde hokej dolů, podívejte, jak hrají v posledních letech dorostenci a junioři. A to byli Mekkou hokeje. V žádném evropském klubu se nevystřídalo tolik hráčů jako v Košicích. Možná ne ani v NHL. Hanba, dát za čtyři zápasy čtyři góly. Střelci kromě Nagye, Biceka, Bartánuse a Jeníčka nemůžou hrát ani za panelák, kde bydlím," rozpálil se dvojnásobný mistr světa pro Nový Čas.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní