Reprezentace

Emoce, zářivé hvězdy a napětí. Oznámkujte české hráče po Rusku

10. května 2018 23:10 - Praha

Jako vždy to byla bitva. Čeští hokejisté na mistrovství světa v Dánsku porazili Rusko 4:3 v prodloužení, když rozhodl David Pastrňák. Nervy a emoce, tak jak se čekalo. Rozdílový střelec, David Krejčí a Dmitrij Jaškin byli společně s brankářem Davidem Rittichem nejvíce vidět na české straně.

Ondřej Deml, ČTK

Špatný začátek, druhá střela a Rusové vedli už po 71 sekundách. Jenže do konce třetiny promluvily nové posily z Bostonu a Češi vedli 2:1. Po prostřední části byl stav 3:3, u všech branek byl podepsán Krejčí. Jeho lajna s Pastrňákem a Jaškinem byla nejvýraznější. Svoji porci umění dokazoval také gólman Rittich, který měl i štěstí.

Po základní hrací době byl stav 3:3, v prodloužení rozhodla dvojice Krejčí - Pastrňák, která spala před zápasem jen dvě hodiny, přesto tato esa na sbornou platila.

Kdo se vám nejvíce líbil, kdo zklamal, jak si vedly podle vás nové posily z Bostonu? Všechny české hráče můžete oznámkovat jako ve škole. Kdo od vás získá nejlepší známku?