Raketový start, hra na půl plynu a nakonec trápení. Oznámkujte české hráče po Rakousku

Žádná útočná smršť a gólová přestřelka se nekonala, přesto čeští hokejisté získali v posledním utkání základní skupiny mistrovství světa v Dánsku výhru nad Rakouskem 4:3. Raketový start, hra na půl plynu a nakonec trápení a obava o výsledek.

S touto velkou šancí Patricka Spannringa si Pavel Francouz poradil.

Byly odehrány necelé tři minuty a Rakousko prohrávalo 0:2, začátek možného koncertu, který se nakonec nekonal. Po druhé třetině byl stav 3:1 pro české mužstvo. Za třemi body poslali Jandačův tým Hyka, Chytil a Kubalík.

V poslední dvacetiminutovce bylo Čechům občas horko. Nejdříve Hyka zvýšil na 4:1 a připsal si třetí bod v utkání, jenže stále nebyl konec. Raffl se dvakrát trefil a snížil na 3:4. Před čtvrtfinále si Češi zvýšili v posledním utkání ve skupině nečekaně tlak.

Kdo se vám nejvíce líbil, zklamal někdo? Všechny české hráče můžete oznámkovat jako ve škole. Kdo od vás získá nejlepší známku?