Reprezentace

Raketový start, hra na půl plynu a nakonec trápení. Oznámkujte české hráče po Rakousku

14. května 2018 22:40 - Praha

Žádná útočná smršť a gólová přestřelka se nekonala, přesto čeští hokejisté získali v posledním utkání základní skupiny mistrovství světa v Dánsku výhru nad Rakouskem 4:3. Raketový start, hra na půl plynu a nakonec trápení a obava o výsledek.

Grigory Dukor, Reuters

Byly odehrány necelé tři minuty a Rakousko prohrávalo 0:2, začátek možného koncertu, který se nakonec nekonal. Po druhé třetině byl stav 3:1 pro české mužstvo. Za třemi body poslali Jandačův tým Hyka, Chytil a Kubalík.

V poslední dvacetiminutovce bylo Čechům občas horko. Nejdříve Hyka zvýšil na 4:1 a připsal si třetí bod v utkání, jenže stále nebyl konec. Raffl se dvakrát trefil a snížil na 3:4. Před čtvrtfinále si Češi zvýšili v posledním utkání ve skupině nečekaně tlak.

Kdo se vám nejvíce líbil, zklamal někdo? Všechny české hráče můžete oznámkovat jako ve škole. Kdo od vás získá nejlepší známku?

lik, Sport.cz

Jak byste ohodnotili české hráče po utkání s Rakouskem? Známkování jako ve škole.