Rubriky:

Seriál Lajna

Trenér Hrouzek opět řádí: Chcete mě zabít tím vaším hokejem!? Sledujte hlášky k novému dílu seriálu Lajna

15. února 2019 17:38

Hokeji se v Havířově sice daří, ale Luboš s Denisou prodělávají krizi. Na pomoc si zavolají i vztahového poradce... Sledujte v neděli od 20:30 další díl komediálního seriálu z hokejového prostředí Lajna. Jako ochutnávku nabízíme sestřih hlášek z 6. epizody s názvem Krize.

Stream.cz

Seriál scénáristy a dramaturga Petra Kolečka sledujte každou neděli od 20:30 na Stream.cz a Televizi Seznam. Všechny odvysílané epizody si pak můžete pustit v archivu pořadu na Stream.cz.

Talkshow | Podívejte se na hlášky ze 5. dílu seriálu Lajna

Stream.cz

Po osmi dílech první řady seriálu, ve kterém exceluje Jiří Langmajer v roli bývalého hokejisty a trenéra Luboše Hrouzka, bude v průběhu roku 2019 následovat pokračování Lajna 2.

Pravda | Podívejte se na hlášky ze 4. dílu seriálu Lajna

Stream.cz

V první řadě Lajny má elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL, před rozvodem s manželkou Helenou, a hlavně se rozchází také se svým klubem HC Slavia Praha. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal... V Havířově! A nejede tam rozhodně sám. Chce v Havířově stvořit novou hokejovou legendu - svého syna, Hrouzka juniora. Jméno Hrouzek totiž nikdo nikdy na dres azbukou nenapíše. Jméno Hrouzek patří na dres NHL!

Láska | Podívejte se na hlášky ze 3. dílu seriálu Lajna

Stream.cz

Vedle Jiřího Langmajera hrají Zdeněk Piškula, Norbert Lichý, Hana Vagnerová, Petra Špindlerová, Pavla Dostálová nebo Marek Taclík.

Podívejte se na teaser k první řadě seriálu Lajna

Stream.cz

Jak naladit Televizi Seznam?
Vysílání Televize Seznam naladíte v celoplošném multiplexu 3, který pokrývá 95,7 % území České republiky, a v Přechodové síti 12. Diváci najdou Televizi Seznam i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu DIGI TV, T-Mobile TV, Skylink či poskytovatele kabelového televizního vysílání UPC. Spektrum doplňuje několik desítek IPTV/OTT poskytovatelů, kteří umožňují televizní signál šířit přes internet (DIGI TV, T-Mobile TV, KUKI, Sledovanitv.cz, O2TV a další).

Časová osa: Seriál Lajna

Filtr článků - Seriál Lajna