Živě

Kanadské hokejisty bude na MS trénovat Vigneault

10. dubna 2019 19:50 - Calgary

Hokejisty Kanady bude na květnovém mistrovství světa na Slovensku trénovat Alain Vigneault. Sedmapadesátiletý kouč má za sebou více než patnáctileté působení v NHL, kde vedl Montreal, Vancouver a do loňska New York Rangers. V této sezoně netrénoval.

 

Jan Handrejch, Právo

Vigneaultovými asistenty na MS budou bývalý hlavní trenér Philadelphie Dave Hakstol, jeden z koučů Montrealu Kirk Muller a asistent v New York Rangers Lindy Ruff. Quebecký rodák Vigneault, držitel Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra NHL v roce 2007, povede kanadskou seniorskou reprezentaci poprvé.

"Javorové listy" budou hrát základní skupinu v Košicích společně s Finskem, Británií, Slovenskem, Francií, Německem, Dánskem a USA.

ČTK

Časová osa: MS v hokeji do 20 let

Filtr článků - MS hokej U20


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..