Rubriky:

Komerční články

Vsaďte si na zápas Wales - Belgie a získejte 150 Kč zdarma a bonus 50 000 Kč!

Komerční článek - 1. července 2016 00:05

Jak vidí sázkaři bitvu Walesu s Belgií? Bude se radovat černý kůň turnaje, nebo Bale a spol.? Vsaďte si na Euro u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma. Teď na vás navíc čeká i český reprezentační dres.

 

Sport.cz

Belgičané jsou už od startu turnaje černým koněm a k celkovému triumfu na Euru je posílá v kurzu 5,3:1 na deset procent tipérů. Není tedy žádné překvapení, že i v tomhle mači sází drtivá většina hráčů na triumf party Marka Wilmotse. S kurzem 1,75:1 se těší důvěře 85 procent sázkařů.

Bude to pořádná přestřelka se šťastným koncem pro Belgii!

Mezi sázkaři se pak hodně často objevuje i tip na to, že v zápase budou padat góly. V analýze to potvrzuje i tipér mike96, který píše: „Belgičané hrají otevřený fotbal, který vytvoří nejednu šanci i soupeři. Wales nemá co ztratit a bude hrozit z brejků. Nečekám žádnou taktickou bitvu, čekám branky." Jeho kolega starejkrab se pak na neprohru Belgie nebál naložit rovných 40 000 Kč!

Oblečte se do reprezentačního dresu

U Tipsportu máte aktuálně možnost získat krásný reprezentační dres! Není to vůbec složité. Stačí splnit jen tři jednoduché kroky. Založíte si účet u Tipsportu, vložíte na něj alespoň 500 Kč a do konce fotbalového Eura si vsadíte alespoň za 500 Kč v minimálním kurzu 2:1. Nepropásněte tuto šanci a vyzvedněte si oficiální dres českého týmu u Tipsportu.

Získejte dres i 150 Kč zdarma!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a oblečte si krásný repre dres! Navíc získáte zcela zdarma 150 Kč na své první sázky a vstupní bonus 50 000 Kč!

Tipsport.net