Rubriky:

Program

Program soutěží olympijských her

1. srpna 2008 06:00

Kompletní program soutěží olympijských her v Pekingu

Středa 6. srpna:
Fotbal - ženy:
11:00 Argentina - Kanada, 13:45 Čína - Švédsko (oba skupina E - Tchien-ťin), 11:00 Německo - Brazílie, 13:45 Korejská republika - Nigérie (oba skupina F - Šen-jang), 11:00 Japonsko - Nový Zéland, 13:45 Norsko - USA (oba skupina G - Čchin-chuang-ta)
Čtvrtek 7. srpna:
Fotbal - muži:
11:00 Austrálie - Srbsko, 13:45 Pobřeží slonoviny - Argentina (oba skupina A - Šanghaj), 11:00 Japonsko - USA, 13:45 Nizozemsko - Nigérie (oba skupina B - Tchien-ťin), 11:00 Brazílie - Belgie, 13:45 Čína - Nový Zéland (oba skupina C - Šen-jang), 11:00 Honduras - Itálie, 13:45 Korejská republika - Kamerun (oba skupina D - Čchin-chuang-tao)
Pátek 8. srpna:
13:30 Slavnostní zahájení XXIX. letních olympijských her
Sobota 9. srpna:
Badminton:
03:00 Ženy - vyřazovací boje, muži - vyřazovací boje
Basketbal:
03:00 Ženy - skupiny A, B
Box:
07:30 Muži - do 75 kg - kvalifikace, Muži - do 81 kg - kvalifikace
Fotbal - ženy:
11:00 Skupiny E (Tchien-ťin), F (Šen-jang), G (Čchin-chuang-tao)
Házená:
03:00 Ženy - skupiny A, B
Judo:
06:00 Ženy - do 48 kg - opravy, muži - do 60 kg - opravy, 12:00 Ženy - do 48 kg - finále oprav, muži - do 60 kg - finále oprav, ženy - do 48 kg - o 3. místo, muži - do 60 kg - o 3. místo, ženy - do 48 kg - finále, muži - do 60 kg - finále
Lukostřelba:
06:00 Ženy - kvalifikace, muži - kvalifikace
Plavání:
12:30 Muži - 400 m polohovka - rozplavba, ženy - 100 m motýlek - rozplavba, muži - 400 m volný způsob - rozplavba, ženy - 400 m polohovka - rozplavba, muži - 100 m prsa - rozplavba, ženy - 4x100 m volný způsob - rozplavba
Plážový volejbal:
03:00 Muži – kvalifikace, ženy - kvalifikace
Silniční cyklistika:
05:00 Muži - silniční závod
Sportovní gymnastika:
06:00 Muži - kvalifikace
Sportovní střelba:
02:30 Ženy - vzduchová puška 10 m – kvalifikace, muži - trap – kvalifikace, ženy - vzduchová puška 10 m – finále, muži - vzduchová pistole 10 m – kvalifikace, muži - vzduchová pistole 10 m - finále
Šerm:
04:00 Ženy - šavle – kvalifikace, ženy - šavle – čtvrtfinále, ženy - šavle – semifinále, ženy - šavle - o 3. místo, ženy - šavle - finále
Veslování:
07:50 Ženy - skif – rozjížďky, muži - skif – rozjížďky, ženy - dvojka – rozjížďky, muži - dvojka – rozjížďky, ženy - dvojskif – rozjížďky, muži - dvojskif – rozjížďky, muži - čtyřka - semifinále
Volejbal:
03:00 Ženy - skupiny A, B
Vzpírání:
4:00 Ženy - do 48 kg - finále
Neděle 10. srpna:
Badminton:
4:00 Ženy - dvouhra - vyřazovací boje, ženy - čtyřhra - vyřazovací boje, muži - dvouhra - vyřazovací boje
Basketbal - muži:
3:00 Rusko – Irán, 10:45 Litva – Argentina, 14:00 Austrálie - ??? (vše skupina A), 5:15 ??? – Angola, 8:30 Španělsko - ???, 16:15 USA – Čína (vše skupina B)
Box:
07:30 Muži - do 64 kg – kvalifikace, muži - do 69 kg - kvalifikace
Fotbal - muži:
11:00 Argentina – Austrálie, 13:45 Srbsko - Pobřeží slonoviny (oba skupina A - Šanghaj), 11:00 Nigérie – Japonsko, 13:45 USA – Nizozemsko (oba skupina B - Tchien-ťin), 11:00 Nový Zéland – Brazílie, 13:45 Belgie – Čína (oba skupina C - Šen-jang) ,11:00 Kamerun – Honduras, 13:45 Itálie - Korejská republika (oba skupina D - Čchin-chuang-tao)
Házená:
03:00 Muži - skupinya A, B
Jachting:
7:00 (Čching-tao) 49-er – rozjížďky, Finn – rozjížďky, Ženy - Yngling - rozjížďky
Jezdectví:
0:30 (Hongkong) všestrannost (drezura) - družstva
Judo:
06:00 Ženy - do 52 kg – opravy, muži - do 66 kg – opravy, 12:00 Ženy - do 52 kg - finále oprav, muži - do 66 kg - finále oprav, ženy - do 52 kg - o 3. místo, muži - do 66 kg - o 3. místo, ženy - do 52 kg – finále, muži - do 66 kg - finále
Lukostřelba:
04:00 Ženy - týmy – osmifinále, ženy - týmy – čtvrtfinále, ženy - týmy – semifinále, ženy - týmy - o třetí místo, ženy - týmy - finále
Plavání:
6:00 Muži - 400 m polohový závod – finále, ženy - 100 m motýlek – semifinále, muži - 400 m volný způsob – finále, ženy - 400 m polohový závod – finále, muži - 100 m prsa – semifinále, ženy - 4x100 m volný způsob – finále, ženy - 100 m znak – rozplavba, muži - 200 m volný způsob – rozplavba, ženy - 100 m prsa – rozplavby, muži - 100 m znak – rozplavby, ženy - 400 m volný způsob – rozplavby, muži - 4x100 m volný způsob – rozplavby, 12:30 Ženy - 100 m znak – rozplavba, muži - 200 m volný způsob – rozplavba, ženy - 100 m prsa – rozplavba, muži - 100 m znak – rozplavba, ženy - 400 m volný způsob – rozplavba, muži - 4x100 m volný způsob – rozplavba
Plážový volejbal:
03:00 Muži – kvalifikace, ženy - kvalifikace
Pozemní hokej - ženy:
4:30 Čína – Španělsko, 12:00 Austrálie - Korejská republika, 14:30 Nizozemsko – JAR (vše skupina A), 2:30 Japonsko - Nový Zéland, 12:30 Argentina – USA, 15:00 Německo - Velká Británie (vše skupina B)
Silniční cyklistika:
08:00 Ženy - silniční závod
Skoky do vody:
7:30 Ženy - synchronizované skoky ze 3 m prkna - finále
Sportovní gymnastika:
04:00 Ženy - kvalifikace
Sportovní střelba:
03:00 Ženy - vzduchová pistole 10 m – kvalifikace, muži - trap – kvalifikace, ženy - vzduchová pistole 10 m – finále, muži - trap - finále
Šerm:
04:00 Muži - kord – kvalifikace, muži - kord – čtvrtfinále, muži - kord – semifinále, muži - kord - o třetí místo, muži - kord - finále
Tenis:
4:30 Muži - dvouhra - první kolo, ženy - dvouhra - první kolo, muži - čtyřhra - první kolo, ženy - čtyřhra - první kolo
Veslování:
7:50 Ženy – skif, muži – skif, žena – dvojka, muži – dvojka, ženy – dvojskif, muži – dvojskif, muži - čtyřka - semifinále
Vodní pólo - muži:
3:30 Španělsko – Kanada, 4:50 Maďarsko - Černá Hora, 6:10 Austrálie – Řecko (vše skupina A), 8:00 Srbsko – Německo, 9:20 USA – Čína, 10:40 Chorvatsko – Itálie (vše skupina B)
Volejbal:
03:00 Muži - skupina A, B
Vzpírání:
4:00 Muži - do 56 kg – finále, ženy - do 53 kg - finále
Pondělí 11. srpna:
Badminton:
4:00 Ženy - dvouhra - vyřazovací boje, ženy - čtyřhra – čtvrtfinále, muži - dvouhra - vyřazovací boje
Basketbal - ženy:
8:30 Korejská republika – Rusko, 10:45 Litva – Bělorusko, 16:15 Austrálie – Brazílie (vše skupina A), 3:00 Nový Zéland – Španělsko, 5:15 Česká republika – Mali, 14:00 Čína – USA (vše skupina B)
Box:
07:30 Muži - do 57 kg – kvalifikace, muži - do 60 kg - kvalifikace
Házená:
03:00 Ženy - skupiny A, B
Jachting:
7:00 (Čching-tao) Muži - RS:X – rozjížďky, ženy - RS:X – rozjížďky, 49-er – rozjížďky, muži - 470 – rozjížďky, ženy - 470 – rozjížďky, Finn – rozjížďky, ženy - Yngling - rozjížďky
Jezdectví:
2:00 (Hongkong) všestrannost (terénní jízda) – družstva, všestrannost (terénní jízda) - jednotlivci
Judo:
06:00 Ženy - do 57 kg – opravy, muži - do 73 kg – opravy, 12:00 Ženy - do 57 kg - finále oprav, muži - do 73 kg - finále oprav, ženy - do 57 kg - o 3. místo, muži - do 73 kg - o 3. místo, ženy - do 57 kg – finále, muži - do 73 kg - finále
Kanoistika - slalom:
Muži - C1 – kvalifikace, muži - K1 - kvalifikace
Lukostřelba:
04:00 Muži - týmy – osmifinále, muži - týmy – čtvrtfinále, muži - týmy - o třetí místo, muži - týmy - finále
Plavání:
6:00 Ženy - 100 m znak – semifinále, muži - 200 m volný způsob – semifinále, ženy - 100 m motýlek – finále, muži - 100 m prsa – finále, ženy - 100 m prsa – semifinále, muži - 100 m znak – semifinále, ženy - 400 m volný způsob – finále, muži - 4x100 m volný způsob – finále, ženy - 200 m volný způsob – rozplavby, muži - 200 m motýlek – rozplavby, ženy - 200 m polohový závod - rozplavby
Plážový volejbal:
03:00 Muži – kvalifikace, ženy - kvalifikace
Pozemní hokej - muži:
2:30 Německo – Čína, 12:00 Korejská republika - Nový Zéland, 14:30 Španělsko – Belgie (vše skupina A), 4:30 Pákistán - Velká Británie, 12:30 Austrálie – Kanada, 15:00 Nizozemsko – JAR (vše skupina B)
Skoky do vody:
7:30 Muži - synchronizované skoky z 10 m věže - finále
Sportovní střelba:
3:00 Ženy - trap – kvalifikace, muži - vzduchová puška 10 m – kvalifikace, muži - vzduchová puška 10 m – finále, ženy trap - finále
Šerm:
04:00 Ženy - fleret – kvalifikace, ženy - fleret – čtvrtfinále, ženy - fleret – semifinále, ženy - fleret - o třetí místo, ženy - fleret - finále
Tenis:
4:30 Muži - dvouhra - první kolo, ženy - dvouhra - první kolo, muži - čtyřhra - první kolo, ženy - čtyřhra - první kolo
Veslování:
9:30 Ženy - skif – opravy, muži - skif – opravy, ženy - dvojka – opravy, muži - dvojka – opravy, ženy - dvojskif – opravy, muži - dvojskif – opravy, muži - čtyřka - opravy
Vodní pólo - ženy:
8:20 Rusko – Itálie, 11:00 USA – Čína (oba skupina A), 7:00 Maďarsko – Nizozemsko, 9:20 Řecko – Austrálie (oba skupina B)
Volejbal:
03:00 Ženy - skupiny A, B
Vzpírání:
4:00 Muži - do 62 kg – finále, ženy - do 58 kg - finále
Úterý 12. srpna:
Badminton:
4:00 Muži - dvouhra - vyřazovací boje, muži - čtyřhra - vyřazovací boje, smíšené dvojice - čtyřhra - vyřazovací boje
Basketbal - muži:
3:00 Írán – Litva, 5:15 ??? – Rusko, 16:15 Argentina – Austrálie (vše skupina A), 8:30 ??? - ???, 10:45 Čína – Španělsko, 14:00 Angola – USA (vše skupina B)
Box:
7:30 Muži - do 51 kg – kvalifikace, muži - do 54 kg - kvalifikace
Fotbal - ženy:
13:45 Čína - Argentina (Čchin-chuang-ta), 13:45 Švédsko - Kanada (Peking) (oba skupina E), 11:00 Korejská republika - Německo (Tchien-ťin), 11:00 Nigérie - Brazílie(Peking) - oba skupina F), 13:45 Norsko - Japonsko (Šanghaj), 13:45 USA - Nový Zéland (Šen-jang) - (oba skupina G)
Házená:
3:00 Muži - skupiny A, B
Jachting:
7:00 Muži - Laser – rozjížďky, ženy - Laser – rozjížďky, muži - RS:X – rozjížďky, ženy - RS:X – rozjížďky, muži - 470 – rozjížďky, ženy - 470 – rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Všestrannost (parkur) - družstva – finále, všestrannost (parkur) - jednotlivci - finále
Judo:
6:00 Ženy - do 63 kg – opravy, muži - do 81 kg – opravy, 12:00 Ženy - do 63 kg - finále oprav, muži - do 81 kg - finále oprav, ženy - do 63 kg - o 3. místo, muži - do 81 kg - o 3. místo, ženy - do 63 kg – finále, muži - do 81 kg - finále
Kanoistika - slalom:
Muži - C1 – semifinále, Muži - K1 – semifinále, Muži - C1 – finále, Muži - K1 - finále
Lukostřelba:
4:00 Ženy - vyřazovací boje
Plavání:
6:00 Ženy - 200 m volný způsob – semifinále, muži - 200 m volný způsob – finále, ženy - 100 m znak – finále, muži - 100 m znak – finále, ženy - 100 m prsa – finále, muži - 200 m motýlek – semifinále, ženy - 200 m polohový závod – semifinále, muži - 100 m volný způsob – rozplavby, ženy - 200 m motýlek – rozplavby, muži - 200 m prsa – rozplavby, muži - 4x200 m volný způsob - rozplavby
Plážový volejbal:
3:00 Muži – kvalifikace, ženy - kvalifikace
Pozemní hokej - ženy:
4:30 Austrálie – Španělsko, 12:30 Čína – JAR, 14:30 Nizozemsko - Korejská republika (vše skupina A), 2:30 Argentina - Velká Británie, 12:00 USA – Japonsko, 15:00 Německo - Nový Zéland (vše skupina B)
Skoky do vody:
7:30 Ženy - synchronizované skoky z 10 m věže - finále
Sportovní gymnastika:
4:00 Muži - družstva - finále
Sportovní střelba:
3:00 Muži - pistole 50 m – kvalifikace, muži - dvojitý trap – kvalifikace, muži - pistole 50 m – finále, muži - dvojitý trap - finále
Šerm:
4:00 Muži - šavle – kvalifikace, muži - šavle – čtvrtfinále, muži - šavle – semifinále, muži - šavle - o třetí místo, muži - šavle - finále
Tenis:
4:30 Muži - dvouhra - druhé kolo, ženy - dvouhra - druhé kolo, muži - čtyřhra - druhé kolo, ženy - čtyřhra - první kolo
Veslování:
10:00 Ženy - dvojskif lehká váha – opravy, muži - dvojskif lehká váha – opravy, muži - čtyřka – opravy, ženy - párová čtyřka – opravy, muži - párová čtyřka – opravy, ženy - osma – opravy, muži - osma - opravy
Vodní pólo - muži:
3:30 Řecko – Maďarsko, 4:50 Španělsko – Austrálie, 10:40 Kanada - Černá Hora (vše skupina A), 6:10 Německo – Čína, 8:00 Itálie – USA, 9:20 Srbsko – Chorvatsko (vše skupina B)
Volejbal:
3:00 Muži - skupiny A, B
Vzpírání:
4:00 Muži - do 69 kg – finále, ženy - do 63 kg - finále
Zápas:
3:30 Muži - řeckořímský do 55 kg – kvalifikace, muži - řeckořímský do 60 kg – kvalifikace, muži - řeckořímský do 55 kg - vyřazovací boje, muži - řeckořímský do 60 kg - vyřazovací boje, muži - řeckořímský do 60 kg – opravy, muži - řeckořímský do 55 kg - o 3. místo, muži - řeckořímský do 55 kg – finále, muži - řeckořímský do 60 kg - o 3. místo, muži - řeckořímský do 60 kg – finále
Středa 13. srpna:
Badminton:
4:00 Ženy - dvouhra – čtvrtfinále, ženy - čtyřhra – semifinále, muži - čtyřhra - čtvrtfinále
Baseball - muži:
4:30 Nizozemsko - Tchaj-wan, 5:30 Kanada – Čína, 12:00 USA - Korejská republika, 13:00 Japonsko - Kuba
Basketbal - ženy:
3:00 Bělorusko – Rusko, 8:30 Brazílie – Litva, 14:00 Korejská republika – Austrálie (vše skupina A), 5:15 Španělsko - Česká republika, 10:45 Čína - Nový Zéland, 16:15 Mali – USA (vše skupina B)
Box:
7:30 Muži - do 48 kg – kvalifikace, muži - do 91 kg – kvalifikace, 13:00 Muži - do 48 kg – kvalifikace, muži - nad 91 kg - kvalifikace
Fotbal - muži:
13:45 Pobřeží slonoviny - Austrálie (Tchien-ťin), 13:45 Argentina - Srbsko (Peking) (oba skupina A), 11:00 Nizozemsko - Japonsko (Šen-jang), 11:00 Nigérie - USA (Peking) (oba skupina B), 13:45 Čína - Brazílie (Čchin-chuang-tao), 13:45 Nový Zéland - Belgie (Šanghaj) (oba skupina C), 11:00 Korejská republika - Honduras (Šanghaj), 11:00 Kamerun - Itálie (Tchien-ťin) (oba skupina D)
Házená:
3:00 Ženy - skupiny A, B
Jachting:
7:00 Muži - 470 – rozjížďky, ženy - 470 – rozjížďky, 49-er – rozjížďky, muži - Laser – rozjížďky, ženy - Laser – rozjížďky, Finn – rozjížďky, ženy - Yngling - rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Drezura - družstva
Judo:
6:00 Ženy - do 70 kg – opravy, muži - do 90 kg – opravy, 12:00 Ženy - do 70 kg - finále oprav, muži - do 90 kg - finále oprav, ženy - do 70 kg - o 3. místo, muži - do 90 kg - o 3. místo, ženy - do 70 kg – finále, muži - do 90 kg - finále
Kanoistika - slalom:
9:00 Muži - C2 – kvalifikace, ženy - K1 - kvalifikace
Lukostřelba:
4:00 Muži - vyřazovací boje
Plavání:
6:00 Muži - 100 m volný způsob – semifinále, ženy - 200 m volný způsob – finále, muži - 200 m motýlek – finále, ženy - 200 m motýlek – semifinále, muži - 200 m prsa – semifinále, ženy - 200 m polohový závod – finále, muži - 4x200 m volný způsob – finále, ženy - 100 m volný způsob – rozplavby, muži - 200 m znak – rozplavby, ženy - 200 m prsa – rozplavby, muži - 200 m polohový závod – rozplavby, ženy - 4x200 m volný způsob - rozplavby
Plážový volejbal:
3:00 Muži – kvalifikace, ženy - kvalifikace
Pozemní hokej - muži:
4:30 Čína - Korejská republika, 12:30 Belgie – Německo, 14:30 Nový Zéland – Španělsko (vše skupina A), 2:30 JAR – Austrálie, 12:00 Kanada – Pákistán, 15:00 Nizozemsko - Velká Británie (vše skupina B)
Silniční cyklistika:
5:30 Ženy – časovka, muži - časovka
Skoky do vody:
7:30 Muži - synchronizované skoky z 3 m věže - finále
Sportovní gymnastika:
4:00 Ženy - družstva - finále
Sportovní střelba:
3:00 Ženy - pistole 25 m – kvalifikace, ženy - pistole 25 m - finále
Stolní tenis:
4:00 Ženy - družstva - 1. kolo, muži - družstva - 1. kolo
Šerm:
3:30 Muži - fleret – kvalifikace, muži - fleret – čtvrtfinále, muži - fleret – semifinále, muži - fleret - o třetí místo, muži - fleret – finále, ženy - kord – kvalifikace, ženy - kord – čtvrtfinále, ženy - kord – semifinále, ženy - kord - o 3. místo, ženy - kord - finále
Tenis:
4:30 Muži - dvouhra - třetí kolo, ženy - dvouhra - třetí kolo, muži - čtyřhra – čtvrtfinále, ženy - čtyřhra - druhé kolo
Veslování:
8:50 Ženy - skif – semifinále, muži - skif – semifinále, muži - dvojka – semifinále, muži - dvojskif – semifinále, muži - čtyřka - semifinále
Vodní pólo - ženy:
8:20 Rusko – Čína, 11:00 USA – Itálie (oba skupina A), 7:00 Maďarsko – Austrálie, 9:40 Řecko – Nizozemsko (oba skupina B)
Volejbal:
3:00 Ženy - skupiny A, B
Vzpírání:
4:00 Muži - do 77 kg – finále, ženy - do 69 kg - finále
Zápas:
3:30 Muži - řeckořímský do 66 kg – kvalifikace, muži - řeckořímský do 74 kg – kvalifikace, muži - řeckořímský do 66 kg - vyřazovací boje, muži - řeckořímský do 74 kg - vyřazovací boje, muži - řeckořímský do 66 kg – opravy, muži - řeckořímský do 74 kg – opravy, muži - řeckořímský do 66 kg - o 3. místo, muži - řeckořímský do 66 kg – finále, muži - řeckořímský do 74 kg - o 3. místo, muži - řeckořímský do 74 kg - finále
Čtvrtek 14. srpna:
Badminton:
4:00 Muži - dvouhra – čtvrtfinále, smíšené dvojice - čtyřhra - čtvrtfinále
Baseball - muži:
4:30 USA – Nizozemsko, 5:30 Čína - Korejská republika, 12:00 Kanada – Kuba, 13:00 Japonsko - Tchaj-wan
Basketbal - muži:
5:15 Austrálie – Irán, 10:45 Litva – Rusko, 16:15 Argentina - ??? (vše skupina A), 3:00 ??? – Španělsko, 8:30 Angola – Čína, 14:00 USA - ??? (vše skupina A)
Box:
7:30 Muži - do 69 kg – kvalifikace, muži - do 81 kg – kvalifikace, 13:00 Muži - do 48 kg – kvalifikace, muži - nad 91 kg - kvalifikace
Házená:
3:00 Muži - skupiny A, B
Jachting:
7:00 49-er – rozjížďky, muži - RS:X – rozjížďky, ženy - RS:X – rozjížďky, muži - Laser – rozjížďky, ženy - Laser – rozjížďky, Finn – rozjížďky, ženy - Yngling - rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Drezura - družstva
Judo:
6:00 Ženy - do 78 kg – opravy, muži - do 100 kg – opravy, 12:00 Ženy - do 78 kg - finále oprav, muži - do 100 kg - finále oprav, ženy - do 78 kg - o 3. místo, muži - do 100 kg - o 3. místo, ženy - do 78 kg – finále, muži - do 100 kg - finále
Kanoistika - slalom:
9:40 Muži - C2 – semifinále, ženy - K1 – semifinále, muži - C2 – finále, ženy - K1 - finále
Lukostřelba:
4:30 Ženy - vyřazovací boje, ženy – čtvrtfinále, ženy – semifinále, ženy - o třetí místo, ženy - finále
Plavání:
6:00 Muži - 200 m prsa – finále, ženy - 100 m volný způsob – semifinále, muži - 200 m znak – semifinále, ženy - 200 m motýlek – finále, muži - 100 m volný způsob – finále, ženy - 200 m prsa – semifinále, muži - 200 m polohový závod – semifinále, ženy - 4x200 m volný způsob – finále, muži - 50 m volný způsob – rozplavby, ženy - 800 m volný způsob – rozplavby, muži - 100 m motýlek – rozplavby, ženy - 200 m znak - rozplavby
Plážový volejbal:
3:00 Muži – kvalifikace, ženy - kvalifikace
Pozemní hokej - ženy:
2:30 Čína – Nizozemsko, 12:00 Španělsko - Korejská republika, 15:30 JAR – Austrálie (vše skupina A), 4:30 USA – Německo, 12:30 Japonsko – Argentina, 15:00 Nový Zéland - Velká Británie (vše skupina B)
Sportovní gymnastika:
5:00 Muži - víceboj - finále
Sportovní střelba:
3:00 Ženy - skeet – kvalifikace, ženy - puška 50 m 3 pozice – kvalifikace, ženy - puška 50 m 3 pozice – finále, ženy - skeet - finále
Stolní tenis:
4:00 Ženy - družstva - 2. kolo, muži - družstva - 2. kolo
Šerm:
3:30 Ženy družstva - šavle – kvalifikace, ženy družstva - šavle – čtvrtfinále, ženy družstva - šavle - o 5. - 8. místo, ženy družstva - šavle – semifinále, ženy družstva - šavle - o třetí místo, ženy družstva - šavle - finále
Tenis:
4:30 Muži - dvouhra – čtvrtfinále, ženy - dvouhra – čtvrtfinále, muži - čtyřhra – semifinále, ženy - čtyřhra - čtvrtfinále
Veslování:
8:10 Ženy - skif - finále C, D, E, muži - skif - finále C, D, E, muži - dvojskif lehká váha – semifinále, ženy - dvojskif lehká váha – semifinále, muži - dvojskif lehká váha – semifinále, muži - čtyřka lehká váha – semifinále, muži - párová čtyřka – semifinále, ženy - dvojka - finále B, muži - dvojka - finále B, ženy - dvojskif - finále B, muži - čtyřka - finále B
Vodní pólo - muži:
3:30 Maďarsko – Španělsko, 9:20 Černá Hora – Řecko, 10:40 Austrálie – Kanada (vše skupina A), 4:50 Čína – Itálie, 6:10 Chorvatsko – Německo, 8:00 USA – Srbsko (vše skupina B)
Volejbal:
3:00 Muži - skupiny A, B
Zápas:
3:30 Muži - řeckořímský do 84 kg – kvalifikace, muži - řeckořímský do 96 kg – kvalifikace, muži - řeckořímský do 120 kg – kvalifikace, muži - řeckořímský do 84 kg - vyřazovací boje, muži - řeckořímský do 96 kg - vyřazovací boje, muži - řeckořímský do 120 kg - vyřazovací boje, muži - řeckořímský do 84 kg – opravy, muži - řeckořímský do 96 kg – opravy, muži - řeckořímský do 120 kg – opravy, muži - řeckořímský do 84 kg - o 3. místo, muži - řeckořímský do 84 kg – finále, muži - řeckořímský do 96 kg - o třetí místo, muži - řeckořímský do 96 kg – finále, muži - řeckořímský do 120 kg - o třetí místo, muži - řeckořímský do 120 kg - finále
Pátek 15. srpna:
Atletika:
3:00 Ženy - sedmiboj - 100 m překážek, muži - koule – kvalifikace, muži - kladivo – kvalifikace, muži - 100 m – rozběhy, ženy - sedmiboj – výška, ženy - 800 m – rozběhy, ženy - sedmiboj – koule, muži - 1500 m – rozběhy, ženy - disk – kvalifikace, ženy - 3000 m překážek – rozběhy, muži - koule – finále, ženy - sedmiboj - 200 m, ženy - trojskok – kvalifikace, muži - 400 m překážek – rozběhy, ženy - 10.000 m - finále
Badminton:
4:00 Ženy - dvouhra – semifinále, muži - čtyřhra – semifinále, ženy - čtyřhra - o 3. místo, muži - dvouhra – semifinále, ženy - čtyřhra - finále
Baseball - muži:
4:30 Tchaj-wan – Čína, 5:30 Kuba – USA, 12:00 Korejská republika – Kanada, 13:00 Nizozemsko - Japonsko
Basketbal - ženy:
5:15 Lotyšsko – Austrálie, 8:30 Rusko – Brazílie, 16:15 Korejská republika – Bělorusko (vše skupina A), 3:00 Česká republika - Nový Zéland, 10:45 Čína – Mali, 14:00 USA – Španělsko (vše skupina B)
Box:
7:30 Muži - do 57 kg – kvalifikace, muži - do 60 kg – kvalifikace, muži - do 54 kg - kvalifikace
Dráhová cyklistika:
10:30 Muži - družstva - sprint – kvalifikace, muži - stíhací závod – kvalifikace, muži - družstva - sprint – semifinále, ženy - stíhací závod – kvalifikace, muži - družstva - sprint - o 3. místo, muži - družstva - sprint - finále
Fotbal - ženy:
12:00 (Tchien-ťin) čtvrtfinále, 12:00 (Šanghaj) čtvrtfinále, 15:00 (Šen-jang) čtvrtfinále, 15:00 (Čchin-chuang-tao) čtvrtfinále
Házená - ženy:
3:00 Kazachstán – Čína, 9:45 Rumunsko – Angola, 13:00 Francie – Norsko (vše skupina A), 4:45 Brazílie - Korejská republika, 8:00 Německo – Švédsko, 14:45 Maďarsko – Rusko (vše skupina B)
Jachting:
7:00 (Čching-tao) Open - Tornado – rozjížďky, muži - Star – rozjížďky, Open - 49er – rozjížďky, muži - 470 – rozjížďky, ženy - 470 - rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Parkur - jednotlivci
Judo:
6:00 Ženy - nad 78 kg – opravy, muži - nad 100 kg – opravy, 12:00 Ženy - nad 78 kg - finále oprav, muži - nad 100 kg - finále oprav, ženy - nad 78 kg - o 3. místo, muži - nad 100 kg - o 3. místo, ženy - nad 78 kg – finále, muži - nad 100 kg - finále
Lukostřelba:
4:30 Muži - jednotlivci - finále
Plavání:
6:00 Muži - 50 m volný způsob – semifinále, ženy - 200 m prsa – finále, muži - 200 m znak – finále, ženy - 200 m znak – semifinále, muži - 200 m polohový závod – finále, ženy - 100 m volný způsob – finále, muži - 100 m motýlek – semifinále, ženy - 50 m volný způsob – rozplavby, muži - 1500 m volný způsob – rozplavby, ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – rozplavby, muži - štafeta 4x100 m polohový závod - rozplavby
Plážový volejbal:
3:00 Ženy – osmifinále, muži - osmifinále
Pozemní hokej - muži:
2:30 Španělsko – Čína, 12:00 Belgie - Nový Zéland, 15:00 Korejská republika – Německo (vše skupina A), 4:30 Nizozemsko – Kanada, 12:30 Pákistán – Austrálie, 15:00 JAR - Velká Británie (vše skupina B)
Pozemní hokej - muži:
2:30 Španělsko – Čína, 12:00 Belgie - Nový Zéland, 15:00 Korejská republika – Německo (vše skupina A), 4:30 Nizozemsko – Kanada, 12:30 Pákistán – Austrálie, 15:00 JAR - Velká Británie (vše skupina B)
Skoky do vody:
7:30 Ženy - 3 m prkno - kvalifikace
Softbal - ženy:
3:30 Čína – Kanada, 6:00 USA – Japonsko, 11:00 Austrálie - Tchaj-wan, 13:30 Venezuela - Nizozemsko
Sportovní gymnastika:
5:00 Ženy - víceboj - finále
Sportovní střelba:
3:00 Muži - puška 50 m vleže – kvalifikace, muži - skeet – kvalifikace, muži - puška 50 m vleže – finále, muži - rychlopalná pistole 25 m - kvalifikace
Stolní tenis:
4:00 Ženy - družstva – čtvrtfinále, muži - družstva - čtvrtfinále
Šerm:
3:30 Muži - kord - družstva – kvalifikace, muži - kord - družstva – čtvrtfinále, muži - kord - družstva – semifinále, muži - kord - družstva - o 3. místo, muži - kord - družstva - finále
Tenis:
10:00 Muži - dvouhra – semifinále, ženy - dvouhra – semifinále, muži - čtyřhra - o 3. místo
Vodní pólo - ženy:
7:00 Itálie – Čína, 9:40 Rusko – USA (oba skupina A), 8:20 Nizozemsko – Austrálie, 11:00 Maďarsko – Řecko (oba skupina B)
Volejbal - ženy:
USA – Čína, Japonsko – Kuba, Venezuela – Polsko (vše skupina A), Brazílie – Kazachstán, Alžírsko – Rusko, Srbsko – Itálie (vše skupina A)
Vzpírání:
4:00 Muži - do 85 kg – finále, ženy - do 75 kg - finále
Sobota 16. srpna:
Atletika:
3:00 Muži - 20 km chůze – finále, ženy - koule – kvalifikace, ženy - 400 m – rozběhy, ženy - sedmiboj – dálka, ženy - tyč – kvalifikace, muži - disk – kvalifikace, ženy - 100 m – rozběhy, muži - 3000 m překážek – rozběhy, ženy - sedmiboj – oštěp, ženy - 800 m – semifinále, ženy - koule – finále, muži - 100 m – semifinále, muži - 400 m překážek – semifinále, muži - dálka – kvalifikace, ženy - sedmiboj - 800 m, muži - 100 m - finále
Badminton:
4:00 Ženy - dvouhra - o 3. místo, muži - čtyřhra - o 3. místo, ženy - dvouhra – finále, mix – semifinále, muži - dvouhra - o 3. místo, muži - čtyřhra - finále
Baseball - muži:
4:30 Kanada – USA, 5:30 Tchaj-wan – Kuba, 12:00 Nizozemsko – Čína, 13:00 Korejská republika - Japonsko
Basketbal - muži:
4:15 Rusko – Austrálie, 8:30 ??? – Litva, 10:45 Írán – Argentina (vše skupina A), 3:00 ??? – Angola, 14:00 Čína - ???, 16:15 Španělsko – USA (vše skupina B)
Box:
7:30 Muži - do 51 kg – kvalifikace, muži - do 75 kg – kvalifikace, muži - do 48 kg – kvalifikace
Dráhová cyklistika:
10:30 Muži - stíhací závod - 1. kolo, muži - keirin - 1. kolo, ženy - stíhací závod – kvalifikace, muži - keirin – opravy, muži - bodovací závod – finále, muži - keirin - 2. kolo, muži - stíhací závod - o 3. místo, muži - stíhací závod – finále, muži - keirin - finále B, muži - keirin - finále A
Fotbal - muži:
12:00 (Šen-jang) čtvrtfinále, 12:00 čtvrtfinále, 15:00 (Šanghaj) čtvrtfinále, 15:00 (Čchin-chuang-tao) čtvrtfinále
Házená - muži:
3:00 Brazílie – Čína, 8:00 Francie – Španělsko, 13:00 Chorvatsko – Polsko (vše skupina A), 4:45 Egypt - Korejská republika, 9:45 Rusko – Německo, 14:45 Dánsko – Island (vše skupina B)
Jachting:
7:00 (Čching-tao) Open - Finn – finále, ženy - Yngling – finále, muži - RS:X – rozjížďky, ženy - RS:X – rozjížďky, muži - Laser – rozjížďky, ženy - Laser radial – rozjížďky, muži - 470 – rozjížďky, ženy - 470 – rozjížďky, ženy - Tornado – rozjížďky, muži - Star - rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Drezura - jednotlivci
Plavání:
6:00 Ženy - 200 m znak – finále, muži - 100 m motýlek – finále, ženy - 800 m volný způsob – finále, muži - 50 m volný způsob – finále, ženy - 50 m volný způsob - semifinále
Plážový volejbal:
3:00 Ženy – osmifinále, muži - osmifinále
Pozemní hokej - ženy:
4:30 Austrálie – Nizozemsko, 12:30 Korejská republika – Čína, 15:00 Španělsko – JAR (vše skupina A), 2:30 Nový Zéland – USA, 12:00 Německo – Argentina, 14:30 Velká Británie – Japonsko (vše skupina B)
Skoky do vody:
14:00 Ženy - 3 m prkno - semifinále
Softbal - ženy:
3:30 Japonsko – Čína, 6:00 USA - Tchaj-wan, 11:00 Nizozemsko – Austrálie, 13:30 Venezuela - Kanada
Sportovní gymnastika:
5:00 Ženy - skoky na trampolíně – kvalifikace, muži - skoky na trampolíně - kvalifikace
Sportovní střelba:
3:00 Muži - rychlopalná pistole 25 m – kvalifikace, muži - skeet – kvalifikace, muži - rychlopalná pistole 25 m – finále, muži - skeet - finále
Stolní tenis:
4:00 Ženy - družstva – semifinále, muži - družstva – čtvrtfinále, muži - družstva - semifinále
Šerm:
3:30 Ženy - fleret - družstva – kvalifikace, ženy - fleret - družstva – čtvrtfinále, ženy - fleret - družstva – semifinále, ženy - fleret - družstva - o 3. místo, ženy - fleret - družstva - finále
Veslování:
8:00 Muži - dvojskif - lehká váha, ženy - dvojskif - lehká váha, muži - čtyřka - lehká váha, ženy - párová čtyřka, muži - párová čtyřka, muži – osma, ženy - skif – finále, muži - skif – finále, ženy - dvojka – finále, muži - dvojka – finále, ženy - dvojskif – finále, muži - dvojskif – finále, muži - čtyřka - finále
Vodní pólo - muži:
8:00 Kanada – Řecko, 9:20 Španělsko - Černá Hora, 10:40 Austrálie – Maďarsko (vše skupina A), 3:30 Německo – Itálie, 4:50 Srbsko – Čína, 6:10 Chorvatsko – USA (vše skupina B)
Volejbal - muži:
Venezuela – Japonsko, USA – Čína, Itálie – Bulharsko (vše skupina A), Rusko – Egypt, Srbsko – Německo, Brazílie – Polsko (vše skupina A)
Vzpírání:
13:00 Ženy - nad 75 kg - finále
Zápas:
3:30 Ženy - volný styl - do 48 kg – kvalifikace, ženy - volný styl - do 55 kg – kvalifikace, ženy - volný styl - do 48 kg - vyřazovací boje, ženy - volný styl - do 55 kg - vyřazovací boje, ženy - volný styl - do 48 kg – opravy, ženy - volný styl - do 55 kg – opravy, ženy - volný styl - do 48 kg - o 3. místo, ženy - volný styl - do 48 kg – finále, ženy - volný styl - do 55 kg - o 3. místo, ženy - volný styl - do 55 kg - finále
Neděle 17. srpna:
Atletika:
1:00 Ženy – maratón, ženy - 100 m překážek – rozběhy, muži - kladivo – finále, ženy - 100 m – semifinále, ženy - 400 m překážek – rozběhy, muži - výška – kvalifikace, ženy - 400 m – semifinále, ženy - trojskok – finále, ženy - 3000 m překážek – finále, muži - 1500 m – semifinále, ženy - 100 m – finále, muži - 10.000 m - finále
Badminton:
12:00 Mix - o 3. místo, mix – finále, muži - dvouhra - finále
Basketbal - ženy:
5:15 Austrálie – Rusko, 8:30 Lotyšsko - Korejská republika, 10:45 Brazílie – Bělorusko (vše skupina A), 3:00 Španělsko – Mali, 14:00 Česká republika – Čína, 16:15 Nový Zéland – USA (vše skupina A)
Box:
13:00 Muži - do 64 kg – čtvrtfinále, muži - do 69 kg – čtvrtfinále, muži - do 91 kg - čtvrtfinále
Dráhová cyklistika:
4:00 Muži - družstva - stíhací závod – kvalifikace, ženy - sprint – kvalifikace, muži - sprint – kvalifikace, muži - sprint – osmifinále, ženy - stíhací závod - o 3. místo, ženy - stíhací závod – finále, ženy - sprint – čtvrtfinále, muži - sprint – čtvrtfinále, muži - družstva - stíhací závod - semifinále
Házená - ženy:
4:45 Angola – Kazachstán, 8:00 Norsko – Rumunsko, 9:45 Francie – Čína (vše skupina A), 3:00 Švédsko – Brazílie, 13:00 Rusko – Německo, 14:45 Maďarsko - Korejská republika (vše skupina B)
Jachting:
7:00 (Čching-tao) Open - 49er – finále, muži - Laser – rozjížďky, ženy - Laser radial – rozjížďky, ženy - Tornado – rozjížďky, muži - Star - rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Parkur - družstva
Plavání:
6:00 Ženy - 50 m volný způsob – finále, muži - 1500 m volný způsob – finále, ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – finále, muži - štafeta 4x100 m polohový závod - finále
Plážový volejbal:
3:00 Ženy - čtvrtfinále
Pozemní hokej - muži:
4:30 Korejská republika – Belgie, 12:30 Nový Zéland – Čína, 15:00 Německo – Španělsko (vše skupina A), 2:30 Velká Británie – Kanada, 12:00 Pákistán – JAR, 14:30 Austrálie – Nizozemsko (vše skupina A)
Skoky do vody:
14:30 Ženy - 3 m prkno - finále
Softbal - ženy:
3:30 Tchaj-wan – Čína, 6:00 Japonsko – Venezuela, 11:00 Austrálie – Kanada, 13:30 USA - Nizozemsko
Sportovní gymnastika:
12:00 Muži - prostná – finále, ženy - prostná – finále, muži - kůň našíř – finále, ženy - přeskok - finále
Sportovní střelba:
3:00 Muži - puška 3x 50 m – kvalifikace, muži - puška 3x 50 m - finále
Stolní tenis:
4:00 Ženy - družstva - o 3. místo, mMuži - družstva – semifinále, ženy - družstva - finále
Šerm:
3:30 Muži - šavle - družstva – kvalifikace, muži - šavle - družstva – čtvrtfinále, muži - šavle - družstva – semifinále, muži - šavle - družstva - o 3. místo, muži - šavle - družstva - finále
Veslování:
9:30 Ženy - dvojskif - lehká váha – finále, muži - dvojskif - lehká váha – finále, muži - čtyřka - lehká váha – finále, ženy - párová čtyřka – finále, muži - párová čtyřka – finále, ženy - osma – finále, muži - osma - finále
Vodní pólo - ženy:
6:00 o 7. místo , 8:20 čtvrtfinále, 9:40 čtvrtfinále
Volejbal - ženy:
Polsko – USA, Kuba – Venezuela, Čína – Japonsko (vše skupina A), Itálie – Brazílie, Rusko – Srbsko, Kazachstán – Alžírsko (vše skupina A)
Vzpírání:
9:30 Muži - do 94 kg - finále
Zápas:
3:30 Ženy - volný styl - do 63 kg – kvalifikace, ženy - volný styl - do 72 kg – kvalifikace, ženy - volný styl - do 63 kg - vyřazovací boje, ženy - volný styl - do 72 kg - vyřazovací boje, ženy - volný styl - do 63 kg – opravy, ženy - volný styl - do 72 kg – opravy, ženy - volný styl - do 63 kg - o 3. místo, ženy - volný styl - do 63 kg – finále, ženy - volný styl - do 72 kg - o 3. místo, ženy - volný styl - do 72 kg - finále
Pondělí 18. srpna:
Atletika:
3:00 Muži - 400 m – rozběhy, ženy - kladivo – kvalifikace, muži - trojskok – kvalifikace, muži - 200 m – rozběhy, muži - 110 m překážek – rozběhy, ženy - disk – finále, muži - dálka – finále, ženy - tyč – finále, ženy - 100 m překážek – semifinále, ženy - 400 m – semifinále, muži - 3000 m překážek – finále, ženy - 800 m – finále, muži - 400 m překážek - finále
Baseball - muži:
4:30 Japonsko – Kanada, 5:30 Korejská republika - Tchaj-wan, 12:00 Nizozemsko – Kuba, 13:00 Čína - USA
Basketbal - muži:
3:00 Írán - ???, 4:15 Austrálie – Litva, 16:15 Argentina – Rusko (vše skupina A), 8:30 ??? – Čína, 10:45 Angola – Španělsko, 14:00 USA - ??? (vše skupina B)
Box:
13:00 Muži - do 54 kg – čtvrtfinále, muži - do 57 kg – čtvrtfinále, muži - nad 91 kg - čtvrtfinále
Dráhová cyklistika:
10:30 Ženy - bodovací závod – finále, muži - sprint – čtvrtfinále, ženy - sprint – čtvrtfinále, muži - družstva - stíhací závod - o 3. místo, muži - družstva - stíhací závod - finále
Fotbal - ženy:
12:00 (Šanghaj) semifinále, 15:00 semifinále
Házená - muži:
4:45 Španělsko – Brazílie, 9:45 Chorvatsko – Čína, 14:45 Polsko – Francie (vše skupina A), 3:00 Island – Egypt, 8:00 Rusko - Korejská republika, 13:00 Německo – Dánsko (vše skupina B)
Jachting:
7:00 (Čching-tao) Muži - 470 – finále, ženy - 470 – finále, muži - RS:X – rozjížďky, ženy - RS:X - rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Parkur - družstva - finále
Kanoistika:
9:30 Muži - K1 - 1000 m – rozjížďky, muži - C1 - 1000 m – rozjížďky, ženy - K4 - 500 m – rozjížďky, muži - K2 - 1000 m – rozjížďky, muži - C2 - 1000 m – rozjížďky, muži - K4 - 1000 m - rozjížďky
Plážový volejbal:
3:00 Muži - čtvrtfinále
Pozemní hokej - ženy:
4:30 Korejská republika – JAR, 12:30 Nizozemsko – Španělsko, 15:00 Čína – Austrálie (vše skupina A), 2:30 Německo – Japonsko, 12:00 Velká Británie – USA, 14:30 Argentina - Nový Zéland (vše skupina B)
Skoky do vody:
13:00 Muži - 3 m prkno - kvalifikace
Softbal - ženy:
3:30 Nizozemsko - Tchaj-wan, 6:00 Čína – USA, 11:00 Kanada – Japonsko, 13:30 Venezuela - Austrálie
Sportovní gymnastika:
12:00 Muži - kruhy – finále, ženy - bradla – finále, muži - přeskok – finále, ženy - skoky na trampolíně - finále
Stolní tenis:
4:00 Ženy - dvouhra – kvalifikace, muži - družstva - o 3. místo, muži - družstva - finále
Synchronizované plavání:
11:00 Dvojice - povinné figury - kvalifikace
Triatlon:
4:00 Ženy - finále
Vodní pólo - muži:
6:10 Maďarsko – Kanada, 8:00 Černá Hora – Austrálie, 9:20 Španělsko – Řecko (vše skupina A), 3:30 Čína – Chorvatsko, 4:50 Srbsko – Itálie, 10:40 USA – Německo (vše skupina B)
Volejbal - muži:
Bulharsko – Venezuela, Čína – Itálie, Japonsko – USA (vše skupina A), Polsko – Rusko, Německo – Brazílie, Egypt – Srbsko (vše skupina B)
Vzpírání:
9:30 Muži - do 105 kg - finále
Úterý 19. srpna:
Atletika:
3:00 Ženy - oštěp – kvalifikace, ženy - dálka – kvalifikace, ženy - 1500 m – rozběhy, ženy - 200 m – rozběhy, muži - výška – finále, ženy - 5000 m – rozběhy, muži - 200 m – semifinále, muži - 110 m překážek – rozběhy, muži - disk – finále, muži - 400 m – semifinále, ženy - 400 m – finále, ženy - 100 m překážek – finále, muži - 1500 m – finále
Baseball:
4:30 Kanada – Nizozemsko, 5:30 Kuba - Korejská republika, 12:00 Čína – Japonsko, 13:00 Tchaj-wan - USA
Basketbal - ženy:
čtvrtfinále
Box:
13:00 Muži - do 48 kg – čtvrtfinále, muži - do 60 kg – čtvrtfinále, muži - do 81 kg - čtvrtfinále
Dráhová cyklistika:
10:30 Ženy - sprint – semifinále, muži - sprint – semifinále, muži - sprint dvojic – finále, ženy - sprint – opravy, muži - sprint – opravy, ženy - sprint - o 3. místo, ženy - sprint – finále, muži - sprint - o 3. místo, muži - sprint - finále
Fotbal - muži:
12:00 (Šanghaj) semifinále, 15:00 semifinále
Házená - ženy:
6:00 čtvrtfinále, 8:15 čtvrtfinále, 12:00 čtvrtfinále, 14:15 čtvrtfinále
Jachting:
7:00 (Čching-tao) Muži - Laser – finále, ženy - Laser radial – finále, Open - Tornado – rozjížďky, muži - Star - rozjížďky
Jezdectví:
13:15 (Hongkong) Drezura - jednotlivci - finále
Kanoistika:
9:30 Muži - K1 - 500 m – rozjížďky, muži - C1 - 500 m – rozjížďky, ženy - K1 - 500 m – rozjížďky, muži - K2 - 500 m – rozjížďky, muži - C2 - 500 m – rozjížďky, ženy - K2 - 500 m - rozjížďky
Plážový volejbal:
3:00 Ženy - semifinále
Pozemní hokej - muži:
4:30 Německo - Nový Zéland, 12:30 Korejská republika – Španělsko, 15:00 Čína – Belgie (vše skupina A), 2:30 Nizozemsko – Pákistán, 12:00 Kanada – JAR, 14:30 Austrálie - Velká Británie (vše skupina B)
Skoky do vody:
4:00 Muži - 3 m prkno - finále
Sportovní gymnastika:
12:00 Muži - bradla – finále, ženy - kladina – finále, muži - hrazda – finále, muži - skoky na trampolíně - finále
Stolní tenis:
4:00 Muži - dvouhra – kvalifikace, ženy - dvouhra - 1. kolo, muži - dvouhra - 1. kolo
Synchronizované plavání:
9:00 Dvojice - volné sestavy - kvalifikace
Triatlon:
4:00 Muži - finále
Vodní pólo - ženy:
6:00 o 5. místo, 8:20 semifinále, 9:40 semifinále
Volejbal - ženy:
čtvrtfinále
Vzpírání:
9:30 Muži - nad 105 kg - finále
Středa 20. srpna:
Atletika:
13:00 Muži - 800 m – rozběhy, ženy - kladivo – finále, muži - 5000 m – rozběhy, muži - tyč – kvalifikace, muži - 110 m př. – semifinále, ženy - 200 m – semifinále, muži - 200 m – finále, ženy - 400 m př. - finále
Baseball:
4:30 Čína – Kuba, 5:30 Korejská republika – Nizozemsko, 12:00 Tchaj-wan – Kanada, 13:00 USA - Japonsko
Basketbal - muži:
8:30 čtvrtfinálová utkání
Bikros:
3:00 Muži – rozjížďky, ženy – rozjížďky, muži - 1. a. 2. čtvrtfinále
Box:
13:00 Muži - do 51 kg – čtvrtfinále, muži - do 75 kg – čtvrtfinále, muži - do 64 kg – semifinále, muži - do 81 kg – semifinále, muži - do 91 kg - semifinále
Dálkové plavání:
4:00 Ženy - 10 km - finále
Házená - muži:
6:00 čtvrtfinálová utkání
Jachting:
7:00 Muži - RS:X – finále, ženy - RS:X – finále, Open - Tornado - 9. závod, muži - Star - 9. závod, Open - Tornado - 10. závod, muži - Star - 10. závod
Plážový volejbal:
3:00 Muži - semifinálová utkání
Pozemní hokej - ženy:
2:30 utkání o 9. a 7. místo, semifinálová utkání
Rychlostní kanoistika:
9:30 Muži - K1 1000 m – semifinále, muži - C1 1000 m – semifinále, ženy - K4 500 m – semifinále, muži - K2 1000 m – semifinále, muži - C2 1000 m – semifinále, muži - K4 1000 m - semifinále
Skoky do vody:
13:00 Ženy - 10 m věž - kvalifikace
Softbal - ženy:
3:30 semifinálová utkání a o 3. místo
Stolní tenis
4:00 Ženy - dvouhra - 2. kolo, muži - dvouhra - 2. kolo, ženy - dvouhra - 3. kolo
Synchronizované plavání:
11:00 Dvojice - volné sestavy - finále
Taekwondo:
3:00 Ženy - do 49 kg – kvalifikace, muži - do 58 kg – kvalifikace, ženy - do 49 kg – čtvrtfinále, muži - do 58 kg – čtvrtfinále, ženy - do 49 kg – semifinále, muži - do 58 kg – semifinále, ženy - do 49 kg - opravy 1. kolo, muži - do 58 kg - opravy 1. kolo, ženy - do 49 kg - opravy 2. kolo, muži - do 58 kg - opravy 2. kolo, ženy - do 49 kg - o 3. místo, muži - do 58 kg - o 3. místo, ženy - do 49 kg – finále, muži - do 58 kg - finále
Vodní pólo - muži:
3:00 čtvrtfinálová utkání
Volejbal - muži:
4:00 čtvrtfinálová utkání
Zápas:
3:30 Muži - volný styl do 66 kg – kvalifikace, muži - volný styl do 74 kg – kvalifikace, muži - volný styl do 66 kg – opravy, muži - volný styl do 74 kg – opravy, muži - volný styl do 66 kg - o 3. místo a finále, muži - volný styl do 74 kg - o 3. místo a finále
Čtvrtek 21. srpna:
Atletika:
3:00 Ženy - 20 km chůze – finále, muži - oštěp – kvalifikace, muži - desetiboj - 100 m, ženy - výška – kvalifikace, muži - desetiboj – dálka, muži - desetiboj – koule, ženy - 1500 m – semifinále, muži - desetiboj – výška, ženy - oštěp – finále, muži - 800 m – semifinále, ženy - 4x100 m – rozběhy, muži - trojskok – finále, muži - 4x100 m – rozběhy, muži - 400 m – finále, ženy - 200 m – finále, muži - 110 m př. – finále, muži - desetiboj - 400 m
Basketbal - ženy:
14:00 semifinálová utkání
Bikros:
3:00 Muži - 3. čtvrtfinále, ženy - 1. semifinále, muži - 1. semifinále, ženy - 2. semifinále, muži - 2. semifinále, ženy - 3. semifinále, muži - 3. semifinále, ženy – finále, muži - finále
Dálkové plavání:
4:00 Muži - 10 km - finále
Házená - ženy:
6:00 utkání o 5. - 8. místo a semifinálová utkání
Jachting:
7:00 Open - Tornado – finále, muži - Star - finále
Jezdectví:
13:15 parkur - jednotlivci - finále
Moderní gymnastika:
13:30 Víceboj - jednotlivkyně – kvalifikace, víceboj - družstva
Moderní pětiboj:
1:00 Muži - finále
Plážový volejbal:
3:00 Ženy - o 3. místo a finále
Pozemní hokej - mMuži:
2:30 utkání o 9. a 7. místo, semifinálová utkání
Rychlostní kanoistika:
9:30 Muži - K1 500 m – semifinále, muži - C1 500 m – semifinále, ženy - K1 500 m – semifinále, muži - K2 500 m – semifinále, muži - C2 500 m – semifinále, ženy - K2 500 m - semifinále
Skoky do vody:
4:00 Ženy - 10 m věž - semifinále a finále
Softbal - ženy:
11:00 finále
Stolní tenis
4:00 Ženy - dvouhra - 4. kolo, muži - dvouhra - 3. kolo, ženy - dvouhra – čtvrtfinále, muži - dvouhra - 4. kolo
Taekwondo:
3:00 Ženy - do 57 kg – kvalifikace, muži - do 68 kg – kvalifikace, ženy - do 57 kg – čtvrtfinále, muži - do 68 kg – čtvrtfinále, ženy - do 57 kg – semifinále, muži - do 68 kg – semifinále, ženy - do 57 kg - opravy 1. kolo, muži - do 68 kg - opravy 1. kolo, ženy - do 57 kg - opravy 2. kolo, muži - do 68 kg - opravy 2. kolo, ženy - do 57 kg - o 3. místo, muži - do 68 kg - o 3. místo, ženy - do 57 kg – finále, muži - do 68 kg - finále
Vodní pólo - ženy:
11:00 o 3. místo a finále
Volejbal - ženy:
6:30 semifinálová utkání
Zápas:
3:30 Muži - volný styl do 84 kg – kvalifikace, muži - volný styl do 96 kg – kvalifikace, muži - volný styl do 120 kg – kvalifikace, muži - volný styl do 84 kg – opravy, muži - volný styl do 96 kg – opravy, muži - volný styl do 120 kg – opravy, muži - volný styl do 84 kg - o 3. místo a finále, muži - volný styl do 96 kg - o 3. místo a finále, muži - volný styl do 120 kg - o 3. místo a finále
Pátek 22. srpna:
Atletika:
1:30 Muži - 50 km chůze – finále, muži - desetiboj - 110 m př., muži - desetiboj – disk, muži - desetiboj – tyč, muži - desetiboj – oštěp, ženy - dálka – finále, ženy - 4x400 m – rozběhy, muži - tyč – finále, muži - 4x400 m – rozběhy, ženy - 5000 m – finále, ženy - 4x100 m – finále, muži - desetiboj - 1500 m, muži - 4x100 m - finále
Baseball:
4:30 a 12:00 semifinále (1. - 4. a 2. - 3.)
Basketbal - muži:
14:00 semifinálová utkání
Box:
7:30 Muži - do 51 kg – semifinále, muži - do 48 kg – semifinále, muži - do 54 kg – semifinále, muži - do 60 kg – semifinále, muži - do 69 kg – semifinále, muži - do 81 kg – semifinále, muži - nad 91 kg - semifinále
Házená - muži:
6:00 utkání o 5. - 8. místo a semifinálová utkání
Horská kola:
9:00 Ženy - cross country - finále
Moderní gymnastika:
13:30 Víceboj - jednotlivkyně – kvalifikace, víceboj - družstva
Moderní pětiboj:
1:00 Ženy - finále
Plážový volejbal:
3:00 Muži - o 3. místo a finále
Pozemní hokej - ženy:
2:30 utkání o 11., 5. a 3. místo, finále
Rychlostní kanoistika:
9:30 Muži - K1 1000 m – finále, muži - C1 1000 m – finále, ženy - K4 500 m – finále, muži - K2 1000 m – finále, muži - C2 1000 m – finále, muži - K4 1000 m - finále
Skoky do vody:
13:00 Muži - 10 m věž - kvalifikace
Stolní tenis
4:00 Ženy - dvouhra – semifinále, muži - dvouhra – čtvrtfinále, ženy - dvouhra - o 3. místo a finále
Synchronizované plavání:
10:00 Družstva - povinné sestavy
Taekwondo:
3:00 Ženy - do 67 kg – kvalifikace, muži - do 80 kg – kvalifikace, ženy - do 67 kg – čtvrtfinále, muži - do 80 kg – čtvrtfinále, ženy - do 67 kg – semifinále, muži - do 80 kg – semifinále, ženy - do 67 kg - opravy 1. kolo, muži - do 80 kg - opravy 1. kolo, ženy - do 67 kg - opravy 2. kolo, muži - do 80 kg - opravy 2. kolo, ženy - do 67 kg - o 3. místo, muži - do 80 kg - o 3. místo, ženy - do 67 kg – finále, muži - do 80 kg - finále
Vodní pólo - muži:
2:00 semifinálová utkání
Volejbal - muži:
6:30 semifinálová utkání
Sobota 23. srpna:
Atletika:
13:00 Muži - oštěp – finále, ženy - výška – finále, muži - 800 m – finále, ženy - 1500 m – finále, muži - 5000 m – finále, muži - 4x400 m – finále, ženy - 4x400 m - finále
Baseball:
4:30 o 3. místo, 12:00 finále
Basketbal - ženy:
13:30 o 3. místo a finále
Box:
13:00 Muži - do 51 kg – finále, muži - do 57 kg – finále, muži - do 64 kg – finále, muži - do 75 kg – finále, muži - do 91 kg - finále
Házená - ženy:
2:00 utkání o 7., 5. a 3. místo, finále
Horská kola:
9:00 Muži - cross country - finále
Moderní gymnastika:
13:30 Víceboj - jednotlivkyně - finále
Pozemní hokej - muži:
2:30 utkání o 11., 5. a 3. místo, finále
Rychlostní kanoistika:
9:30 Muži - K1 500 m – finále, muži - C1 500 m – finále, ženy - K1 500 m – finále, muži - K2 500 m – finále, muži - C2 500 m – finále, ženy - K2 500 m - finále
Skoky do vody:
4:00 Muži - 10 m věž - semifinále a finále
Stolní tenis
4:00 Muži - dvouhra - semifinále, o 3. místo a finále
Synchronizované plavání:
10:00 Družstva - volné sestavy - finále
Taekwondo:
3:00 Ženy - nad 67 kg – kvalifikace, muži - nad 80 kg – kvalifikace, ženy - nad 67 kg – čtvrtfinále, muži - nad 80 kg – čtvrtfinále, ženy - nad 67 kg – semifinále, muži - nad 80 kg – semifinále, ženy - nad 67 kg - opravy 1. kolo, muži - nad 80 kg - opravy 1. kolo, ženy - nad 67 kg - opravy 2. kolo, muži - nad 80 kg - opravy 2. kolo, ženy - nad 67 kg - o 3. místo, muži - nad 80 kg - o 3. místo, ženy - nad 67 kg – finále, muži - nad 80 kg - finále
Volejbal - ženy:
6:30 o 3. místo a finále
Neděle 24. srpna:
Atletika:
1:00 Muži - maratón - finále
Basketbal - muži:
6:00 o 3. místo a finále
Box:
7:30 Muži - do 48 kg – finále, muži - do 54 kg – finále, muži - do 60 kg – finále, muži - do 69 kg – finále, muži - do 81 kg – finále, muži - nad 91 kg - finále
Házená - muži:
2:00 utkání o 7., 5. a 3. místo, finále
Moderní gymnastika:
5:00 Víceboj - družstva - finále
Vodní pólo - muži:
3:00 o 3. místo a finále
Volejbal - muži:
4:00 o 3. místo a finále
Slavnostní zakončení XXIX. letních olympijských her
Pozn.: Všechny časy jsou uvedeny v SELČ.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Program

Filtr článků - Program

V této sekci nejsou žádné další články.

Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..