Rubriky:

Formule 1

Zoufalá Cora Schumacherová: Syn se mnou nechce mít nic společného

23. září 2020 14:05 - Londýn/Praha

Je zničená. Její život je v troskách. Cora, někdejší manželka bývalého jezdce F1 Ralfa Schumachera (45), přiznala, že se jí hroutí osobní život. Třiačtyřicetiletá dáma oznámila, že se od ní odvrátil její syn David a ona pořádně netuší, proč.

 

Instagram Davida Schumachera

Cora Schumacherová (43) se realizuje v současné době v televizní show „Coras House of Love" na streamovacím portálu „Joyn". Tím ale výčet pozitiv končí. Moderátorka show přiznala, že svého jediného syna neviděla už pěkných pár měsíců. Devatenáctiletý David žije se svým otcem a také závodí. V loňském roce působil ve Formuli 4, pro sezonu 2020 povýšil do F3.

K úspěchu mu také pyšná matka pogratulovala alespoň na sociálních sítích. „Nemohu ti říct, jak neuvěřitelně jsem na tebe hrdá," napsala Davidovi, když jí neodpověděl ani na mail. Celá situace je pro ni zjevně velmi emotivní.

Žena přiznala, že vůbec netuší, proč ji syn zavrhl. „Jsou to moje problémy, chápu, že on chce a má právo jít svojí cestou. Nerušeně a svobodně. Jen mě prostě bolí, že nejsem součástí jeho života," dodala se zoufalstvím v hlase.

Ralf Schumacher ani David Schumacher se k těmto tvrzením zatím nevyjádřili

rjm, Sport.cz

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1