Schumacher bojuje s věkem. Přebarvuje šediny, má panickou hrůzu z pivního mozolu

15. září 2011 13:41 - PRAHA

Za volantem získal pověst supermana, sedm titulů mistra světa hovoří za vše. I Michael Schumacher je ale jen člověk. Se starostmi, které trápí kohokoliv dalšího. Třeba přibývající věk...

 

Giorgio Perottino, Reuters

A stejně jako většinu čtyřicátníků, i dvaačtyřicetiletého Schumachera začíná dohánět rostoucí počet křížků. Narozdíl od mnoha jiných se ale legendární německý jezdec nebojí přiznat, že s věkem aktivně bojuje. Už zkraje roku se svěřil, že si začal barvit vlasy, aby zakryl objevující se šediny.

Jak se ale ukazuje, není pokrývka hlavy jedinou Schumacherovou starostí. „Pořád si představuju, jak bych vypadal s pivním mozolem,“ odtajnil pilot stáje Mercedes svou noční můru v rozhovoru pro německý magazín Fit for Fun. „Naštěstí jsem natolik ješitný, že si po každé takové představě v posilovně ještě přidám,“ dodal Schumacher.

Sport.cz

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


Formule 1 2021

72. ročník mistroství světa navazuje a velmi omezenou sezónu 2020 a fanouškům nabídne rekordní porci hned třiadvaceti závodů. Do kalendáře se vrací Velká cena Nizozemska, premiéru si odbyde okruh v Džiddě. Sezóna začíná 28. března v Bahrajnu, poslední závod je naplánován na 12. prosince v Abú Zabí. Na rekordní osmý titul útočí obhájce celkového triumfu Lewis Hamilton.