FANTASY: Naší jedničkou je Hamilton. V Austrálii nedojel, ale Malajsii ovládne

28. března 2014 12:40

Exmistr světa Lewis Hamilton před druhým závodem šampionátu formule 1 v Sepangu prohlašuje, že tentokrát ho žádné technické potíže nezastaví. Doufáme, že jeho monopost stáje Mercedes bude v Malajsii - na rozdíl od Melbourne - stejně odolný jako Britova víra v sebe sama a naše volba jedničky týmu je jasná.

 

Do týmu stavíme i Hamiltonova parťáka Nika Rosberga, který zvítězil v Austrálii. Jeho výkon během úvodního závodu sezóny, který vyhrál s více než dvacetivteřinovým náskokem, nás přesvědčil.

Vytvořte si svůj vlastní tým na závod v Malajsii. Přímo zde!

V Melbourne nás velmi mile překvapily i výkony týmu Williams. Valterri Bottas získal 64 bodů. Za pořizovací cenu pouhých 9 miliónů se jedná o cenový trhák, který jsme se rozhodli využít. Pokud se jeho stájový kolega Massa dokáže během závodu vyhnout nebezpečnému "buldozeru" jménem Kobajaši, mohla by tahle dvojice být velkým trumfem našeho týmu.

I Kevin Magnussen, druhý ze závodu v Austrálii, je dalším příjemným překvapením, které přinesl první podnik sezóny. Na jeho stájového kolegu Buttona nám bohužel již nestačil rozpočet, ale kompenzujeme to alespoň akvizicí celé stáje McLaren. Jean-Eric Vergne je jediným zástupcem Toro Rosso, který si našel cestu do našeho týmu. Ovšem rozhodně v něm není pouze do počtu a očekáváme od něj opět tak dobrý výkon, jako předvedl hned v úvodu sezóny.

fantasy
Fantasy liga formule

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


Formule 1 2021

72. ročník mistroství světa navazuje a velmi omezenou sezónu 2020 a fanouškům nabídne rekordní porci hned třiadvaceti závodů. Do kalendáře se vrací Velká cena Nizozemska, premiéru si odbyde okruh v Džiddě. Sezóna začíná 28. března v Bahrajnu, poslední závod je naplánován na 12. prosince v Abú Zabí. Na rekordní osmý titul útočí obhájce celkového triumfu Lewis Hamilton.