Komplikace, rekonstrukce. Ale sezona startuje. Dojde v ní i na Grand Prix

28. března 2019 14:17 - Praha

Rekonstrukce osvětlení i travnaté plochy čeká plochodrážní stadion Markéta po 15. červnu, kdy potřiadvacáté za sebou hostí Grand Prix. Zkrácená sezona začne dnes závodem první ligy družstev, kam se vedle tradičních bašt vrátila Kopřivnice.

 

Robert Procházka

„První dubnovou sobotu se jede Velká cena Unitop, jejíž vítěz získá pozici náhradníka pro pražskou Grand Prix," říká sportovní ředitel Pavel Ondrašík a připomíná, že osmidílný extraligový seriál za účasti domácích, Pardubic, Slaného a Žarnovice začne na Markétě 23. dubna.

Na další tradiční podnik - Tomíčkův memoriál - dojde po říjnovém dokončení oprav, ale protože den po Zlaté přilbě se chystá galavečer polské ligy, mohou se termíny oddělit.


Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Formule 1 2021

72. ročník mistroství světa navazuje a velmi omezenou sezónu 2020 a fanouškům nabídne rekordní porci hned třiadvaceti závodů. Do kalendáře se vrací Velká cena Nizozemska, premiéru si odbyde okruh v Džiddě. Sezóna začíná 28. března v Bahrajnu, poslední závod je naplánován na 12. prosince v Abú Zabí. Na rekordní osmý titul útočí obhájce celkového triumfu Lewis Hamilton.