Rubriky:

Motocykly

Loket nechybí v předběžném kalendáři MS v motokrosu

11. listopadu 2020 22:19 - Loket nad Ohří

Západočeský Loket byl i pro příští rok zařazen do kalendáře motokrosového mistrovství světa a závod dostal termín 25. července. Letos se v tamních serpentinách nejelo kvůli pandemii koronaviru, ale v předběžném programu šampionátu pro rok 2021 Velká cena České republiky nechybí, přestože pořadatelům nyní končí smlouva s promotérskou společností Infront.

 

Facebook

"V těchto dnech usilovně jednám s (šéfem Infrontu) Davidem Luongem o smlouvě na příští sezonu. Snažím se vyjednat dlouhodobější kontrakt za výhodnějších podmínek," uvedl v tiskové zprávě prezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček.

Provizorní kalendář šampionátu ve třídách MXGP a MX2 tvoří 20 závodů, česká Grand Prix by měla být desátá v pořadí. Šampionát má začít 3. dubna premiérovým závodem v Ománu (Muscat), novými tratěmi budou i nizozemský Oss, finský Itti-KymiRing a Igora Drive v Rusku. Sezonu by měl zakončit Motokros národů v Imole, letos mistrovství světa družstev znemožnila pandemie.

Pražská GP už má termín pro příští rok

ČTK

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Rallye Dakar 2021

Letošní již 43. ročník slavné Rallye Dakar začíná v Saudské Arábii 2. ledna a končí 15. ledna 2021. Na závodníky čeká dvanáct etap a více než 7600 kilometrů. Začátek i konec trasy je stanoven ve městě Džidda.