Rubriky:

Motocykly

Živě

Motokrosař Podmol skončil na Nitro World Games šestý

17. července 2016 10:36 - Praha

Nejlepší český freestylový motokrosař současnosti Libor Podmol obsadil v premiérovém ročníku Nitro World Games v Salt Lake City šesté místo. Z vítězství se radoval Novozélanďan Levi Sherwood, Podmol, jehož od čtvrté příčky dělilo jen půl bodu, byl nejlepším Evropanem.

 

David Blažek

"To rozhodně vůbec není špatné. Cením si toho, vždyť mě hodnotili američtí rozhodčí," uvedl Podmol v tiskové zprávě. Do finále proklouzl na posledním postupovém osmém místě z 16 startujících.

Nitro World Games, kde bojovali nejlepší závodníci z freestyle motokrosu, BMX, in-line bruslí, koloběžek nebo skateboardingu, přinesly nový systém hodnocení triků. Každý pokus byl ohodnocen hned po dopadu, závodníci museli předvést několik předepsaných triků.

"Problém byl, že jsem udělal dvě menší chyby a to mě odsunulo na čtvrtou pozici. Při posledním triku jsem nechytil ideálně motorku a po dopadu jsem si udělal výron kotníku. To mě stálo minimálně ten půlbodík. Jsem v pořádku, jen pokulhávám," řekl Podmol.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.