Dakarský thriller, jaký jste od Macíka ještě neviděli. Jakou novinu odtajní?

13. února 2021 09:11 - Sedlčany

Potápěč u trati, tvrdý duel s kamazy, ostrá slova v kabině. Pouštní dobrodružství je nevyčerpatelnou studnicí zážitků a Martin Macík je umí náležitě podat. Posádka týmu Big Shock! Racing skončila na letošním Dakaru čtvrtá mezi kamiony a po vítězství ve třech etapách má fanouškům co nabídnout. Včetně nových, dosud nezveřejněných záběrů z kabiny. Vice se dozvíte v přiloženém videu.

Sport.cz

Museli projít řadou extrémních situací. O ně se teď v neděli podělí s fanoušky v online přenosu Prolog Posedlí Dakarem, kde poprvé a naposledy zveřejní nesestříhané záběry z nejkritičtějších úseků trati, zaznamenané kamerami umístěnými přímo v kabině kamionu.

„Pokaždé, když se fanoušků ptáme, co je nejvíc zajímá, říkají, že chtějí vidět kompletní onboardy. Chtějí si prohlédnout trať z kabiny tak, jak ji během Dakaru vidíme my. Proto jsme se rozhodli zkrátit čekání na červencové živé besedy v kinech CineStar a uspořádat online akci Prolog, kde onboardy zveřejníme a společně s Ferrym a Davidem i okomentujeme. Projeli jsme si už kompletní videa z náročných úseků trati a uznávám, že občas je to slušný thriller," usmívá se Martin Macík.

Dočkali jsme se objetí od Kocoura, je v euforii tým Martina Macíka. A čeká babyboom

Big Shock Racing

Online přenos fanouškům zprostředkuje také počátek stavby nového závodního kamionu a odhalí, jak se bude jmenovat. Posádka bude vysílat ze sedlčanské MM garáže.

Více už v našem videu.

jab, dos, Sport.cz

Časová osa: Rallye Dakar 2021

Filtr článků - Rallye


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.

Patička stránky: