Živě

Vstup do Rallye Hustopeče zvládl nejlépe Pech, Kopecký je těsně druhý

18. června 2021 22:20 - Hustopeče

Úřadující český šampion Václav Pech zvládl nejlépe vstup do Rallye Hustopeče, třetího závodu domácího mistrovství v automobilových soutěžích. Po první etapě, čtyřech rychlostních zkouškách, má v čele náskok 4,5 sekundy před Janem Kopeckým. Třetí je s odstupem dalších sedmnácti sekund Filip Mareš.

Václav Šálek, ČTK

Pech startující se speciálem kategorie WRC vyhrál tři ze čtyř erzet, pouze ve třetím měřeném testu byl rychlejší Kopecký, jenž vyhrál populární soutěž mezi vinicemi již sedmkrát v kariéře.

Hustopečská rallye bude pokračovat šesti erzetami v sobotu.

Agrotec Petronas Rallye Hustopeče, závod MČR v automobilových soutěžích - po 1. etapě:
1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 35:29,1
2. Kopecký, Hloušek -4,5
3. Mareš, Bucha -21,3
4. Černý, Černohorský (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -38,5
5. Jakeš, Machů (Škoda Fabia R5) -46,3
6. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -1:00,0.

Časová osa: Rallye Dakar 2021

Filtr článků - Rallye

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.