Rubriky:

Češi

Živě

FANTASY: Trefí se Jágr proti Německu?

10. května 2015 09:51

Po dni volna se dnes Česká republika střetne s Německem. Proti našim západním sousedům bychom si měli stejně jako v předešlých zápasech proti Francii a Rakousku připsat další vítězství. Které hráče vybereme do naší fantasy sestavy? Tentokrát hodně věříme českým borcům.

 

Ve skvělé formě hraje Jiří Němec. Dvakrát se trefil proti Francii. Na svůj výkon navázal i proti Rakušanům, jejichž síť rozvlnil jednou. Vynikající zákroky předvedl v první třetině za nerozhodného stavu Ondřej Pavelec, který vychytal svou první nulu na turnaji. Brankář Winnipegu Jets měl velký podíl na tom, že se soupeř z Rakouska nedostal do vedení.

Jágr chválil 4. formaci

Nejpříjemnějším překvapením českého výběru je čtvrtá formace ve sloužení Simon, Koukal a Zaťovič. Jaromír Jágr, který sice proti Rakousku neskóroval, ale předvedl několik nádherných hokejových momentů, přirovnal tuto trojici k slavnému triu Procházka, Patera, Vejvoda.

"Mají podobný styl, hrají blízko sebe a pořád se pohybují. Tím, že jsou drobní a lehcí se tam vždycky někdo uvolní," prohlásila naše legenda, kterou volíme kapitánem výběru.

Němci po výprasku 0:10 od Kanady prohráli 0:1 také se Švýcarskem, o jeden gól nestačili na silné Švédy (3:4) a poslední zápas otočili ve svůj prospěch proti Lotyšsku (2:1). Nejproduktivnějším hráčem je s třemi body za dva góly a jednu asistenci kapitán Michael Wolf.

fantasy

Časová osa: Češi

Filtr článků - Češi


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..