Rubriky:

LOH 2020

Neuvěřitelná suma. Být VIP návštěvníkem olympijských her stojí opravdový ranec

26. srpna 2019 16:31 - Tokio/Praha

Být VIP obvykle něco stojí. Kdo ale chce vlastnit VIP vstupenku na olympijské hry v Tokiu v příštím roce, bude muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Jak totiž informuje server foxbusiness.com, organizátoři pro domácí návštěvníky olympiády připravili možnost koupit si speciální VIP vstupenky za neuvěřitelných 6,35 milionu jenů, tedy v přepočtu zhruba 1,39 milionu korun!

 

ČOV/Pavel Lebeda

Tyto lístky zahrnují snad všechno, na co by si návštěvník vzpomenout. Nejsou jen vstupenkou na zahajovací a závěrečný ceremoniál, ale i na devět dní atletických soutěží. Pro svého majitele zajišťují luxusní místa.

V ceně je také nejvybranější strava (vařit budou špičkoví mezinárodní šéfkuchaři), kvalitní šampaňské, saké nebo víno. Návštěvníci s touto exkluzivní vstupenkou dostanou také elegantní pamětní suvenýr a k dispozici budou mít i osobní službu. Ta bude mít za úkol vyřizovat přání, které by VIP účastníkovi přišlo na mysl. Možné bude třeba i setkání s celebritou.

bak, Sport.cz

Časová osa: Letní olympijské hry 2020 v Tokiu

Filtr článků - LOH 2020


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.