Rubriky:

Atletika

V Číně se znovu rozběhly atletické soutěže přerušené kvůli koronaviru

15. března 2020 19:37 - Peking

V Číně se znovu rozběhly atletické soutěže, které byly přerušeny kvůli šíření nového typu koronaviru. Halový mítink v Pekingu ozdobila dvojnásobná mistryně světa ve vrhu koulí Kung Li-ťiao letošním světovým maximem 19,70 metru. V hale to byl třetí nejlepší výkon v kariéře jednatřicetileté atletky, která má ve sbírce i dvě olympijské medaile.

 

Twitter

O tomto víkendu se mělo konat halové mistrovství světa v atletice v čínském Nan-ťingu, ale už na konci ledna bylo kvůli koronaviru přeloženo na příští rok. Koronavirus způsobující nemoc COVID-19 se začal šířit v prosinci z města Wu-chan. Čína je dosud nejpostiženější zemí s více než 80 tisíci nakaženými, přes 3000 jejích obyvatel nemoci podlehlo.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.