Bývalá vícebojařka Klučinová si vzala zpěváka Pokáče, s nímž má syna

6. října 2021 14:49

Bývalá vícebojařka Eliška Klučinová se vdala. Vzala si Jana Pokorného známého pod přezdívkou Pokáč. S populárním hudebníkem má česká rekordmanka v sedmiboji i halovém pětiboji syna Teodora, který se narodil v únoru. Fotografii z jejich utajené svatby dnes sdílel písničkář na Instagramu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Bronzová medailistka z halového mistrovství Evropy 2015 Klučinová se s budoucím manželem poznala na koncertu krátce před ukončením aktivní kariéry, kterou po opakovaných zdravotních problémech uzavřela na podzim 2019.

S partnerem si mimo jiné zahrála v klipu jeho písně Úplně levej. Loni na Vánoce se zasnoubili a o necelé dva měsíce později přivítali na světě prvního potomka.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Pokáč (@pokacovo_instac)

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.