Živě

Rvačka na basketu. Do incidentu se zapletl i fotbalový reprezentant

29. listopadu 2019 09:38 - Žilina

Poklidný průběh a atmosféru utkání slovenské basketbalové ligy mezi Žilinou a Levicami rozčísl incident, který měl i poměrně bouřlivou dohru.

 

Reprofoto Huste.tv

Pod košem se do sebe pustili domácí Oliver Tot a hostující Boris Bojanovský. „Totovi se nelíbilo, že levický pivot použil při krytí míče lokty a strčil ho do zad. To zase nebylo po chuti Bojanovskému, který chytil žilinského rozehrávače pod krkem," popisuje incident server basket.sk

Oba rváče od sebe oddělili až s použitím velké námahy spoluhráči a rozhodčí je za šarvátku odměnili vyloučením.

Dusno ze hřiště se přesunulo i na tribunu. Když Bojanovský odcházel do šatny, vynadal mu také brankář slovenské fotbalové reprezentace a MŠK Žilina Dominik Holec. Do něho se následně pustili příznivci levických Patriotů z vedlejší části tribuny.

roj, Sport.cz

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.