Rubriky:

Basketbal

Hození perem do hlediště? Basketbalista Detroitu zaplatí přes půl milionu!

15. ledna 2020 10:48 - Praha

Detroitský rozehrávač Derrick Rose dostal od vedení NBA pokutu 25 000 dolarů (přes 560 000 korun) za to, že v rozčilení hodil přes hřiště pero do hlediště. Incident se odehrál v pondělním utkání, v němž Pistons podlehli basketbalistům New Orleans 110:117 po prodloužení.

 

Mark J. Terrill, ČTK/AP

V přerušené hře krátce před koncem prodloužení Rose přišel ke stolku u hřiště, sebral z něj pero a mrštil jím mezi diváky na protější straně. Bývalý nejužitečnější hráč NBA neudržel nervy po nepovedené koncovce.

Ve čtvrté čtvrtině Detroit smazal manko 16 bodů a Rose mohl necelé dvě sekundy před koncem normální hrací doby rozhodnout, ale svou střelu minul. V závěru prodloužení pak dvakrát ztratil míč.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.