Rubriky:

Basketbal

Trápící se Knicks zůstali nejhodnotnějším klubem NBA

12. února 2020 14:34 - Praha

Třebaže na hřišti se jim nedaří, jsou basketbalisté New Yorku Knicks znovu nejhodnotnějším klubem NBA. Odborný magazín Forbes vyčíslil jejich cenu na 4,6 miliardy dolarů (105 miliard korun), za uplynulý rok tudíž vzrostla o 15 procent. Mužstvo přitom z dosavadních 54 zápasů v sezoně vyhrálo jen 17 a hrozí mu, že se posedmé za sebou neprobojuje do play off.

 

Hodnotnější než Knicks, kteří tomuto basketbalovému žebříčku kralují už pět let, je v elitních severoamerických soutěžích pouze tým amerického fotbalu Dallas Cowboys. Jeho cena podle Forbesu činí 5,5 miliardy dolarů.

V NBA následují za Knicks na dalších místech Los Angeles Lakers (4,4 miliardy) a Golden State Warriors (4,3). Čtvrtí jsou Chicago Bulls (3,2), za které hraje jediný český zástupce v lize Tomáš Satoranský.

Průměrná hodnota klubů NBA poprvé překročila dvě miliardy. Obhájci titulu Toronto Raptors jsou desátí (2,1), poslední místo v tomto ekonomickém pořadí patří Memphisu Grizzlies (1,3). Rekordní loni byly podle časopisu také celkové příjmy NBA, které dosáhly 8,8 miliardy dolarů.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

   
  • Pavouk o 5. až 8. místo
  • Pavouk play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..